Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerőgépek újra? Mit szólsz?

Nyerőgépek újra? Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen szociális és nemzetbiztonsági okokra hivatkozva betiltották a játékgépeket, ezzel én is egyet értettem. Bár az összes kaszinót nem zársztam volna be, de ez más kérdés.



Most viszont Balla György (Fidesz) és Aradszki András (KDNP) kivételes sürgős eljárást kérve, vasárnap (ugye az Úr napját szenteld meg - a KDNP nem egy keresztény párt?:) ) módosító indítványt nyújtott be, hogy "meghívásos" alapon mégiscsak lehessen játékgépet üzemeltetni.


Valahogy úgy érzem, mintha a szocializmusba csöppentünk volna vissza. Annak lehet dohányboltja akinek egyedileg engedik, annak lehet kaszinója akinek egyedileg engedik, olyan törvényeket hoznak, hogy a tulajdonosok ár alatt legyenek kénytelenek eladni a cégüket az államnak.


Remélem nem fogunk visszatérni egészen a feudalizmusig.


Te mit gondolsz?


2013. dec. 12. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A fidesz zsenipárt .. Alig egy év alatt megszüntette a nyerőgépek nemzetbiztonsági kockázatát. Csak erre tudok gondolni,mert azt nem is merem feltételezni,hogy újraosztják ezt a piacot is a haveroknak..
2013. dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ezt én már akkor megjósoltam ...

ne viccelj már, gondolod, annyira érdekli őket a "köz tisztasága"?? ugyan ... itt arról van szó, hogy most ez is egy szép nagy terület, amit igen szép nyereséggel feloszthatnak egymás közt. hasonló, mint a dohányboltos biznisz, sőt ugye még a patika-biznisz is kétséges, hogy mi lesz, de tehát a nyerőgépekkel lejátssza a gangsterbanda ugyanezt a meccset.

2013. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a véleményem, mint a dohányboltokról.

Nem dohányzom, nem játékgépezek, nekem tök mindegy, hány kaszinó van, és hány szerencsétlen viszi oda a pénzét.

2013. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alruna ***** válasza:
69%

A Fidesz elöször mindent, ahol csak nyereség várható "államosit", aztán rövid idön belül kiossza a rokonoknak, és a csókos haveroknak......


A mezögazdaság/földek java pedig már most az új földesurak kezén van... a mezögazdaságból élök meg mehetnek oda jobbágynak, zsellérnek, cselédnek....


De a nép java igencsak mélyvallásos birka... kezeit összecsapva élteti imádja az új tekintetesúrékat... a szegénységet meg Isten akaratának, sorscsapásnak tekinti....de sebaj, imádkozni azt tudnak, nagyon buzgón.... igy majd a mennybeli jutalom az üdvözülés az övék lesz....

2013. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Régi hír a meghívásos pályázatokon szétosztandó játékgépbiznisz.

Nyíltan csinálják amit a trafikügynél még nem mertek. Az ellenzéknem nem tetszik, a hívek tapsolnak, a bizonytalanok meg úgyse szavaznak. Mit kockáztatna? Csak annyit kell tennie, hogy minél hatékonyabban ossza újra unortodox versenyjoga alapján, a piacot a tisztelt kormány.

2013. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4-es: ez nagyon jó összefoglalás! :) abszolút így van ...
2013. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felháborító hogy beszüntették a nyerőgépeket és hogy csak 11 kaszinó lehet az országban. Nem valami óvodás vagyok akinek meg kell mondani mivel játszhat felnőtt ember vagyok el tudom dönteni.
2013. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A szerencsjáték nem más, mint a nép többségének a pénzének lenyúlása vállalati módszerekkel. Ugyanaz, mint a banki spekuláció és a kizsákmányolás.


A szerencsejátékban mindig a bank nyer. Úgy van kitalálva, hogy nekik nagyobbak az esélyeik a nyerésre. A nyerőautomaták is így működnek. Mindet be kellene tiltani. Munkáspárt 2006

2013. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Neked mennyit fizet a Munkáspárt hogy itt hirdeted állandóan? Tök átlátszó ám, hogy egy megvadult kommunista vagy aki itt próbálja népszerűsíteni az egyébként nevetséges (hála Istennek) szavazótáborral rendelkezô pártocskáját.
2013. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem átlátszóak amúgy ezek az indokok?


Mögéjük tud állni tisztességes politikus?


Gondolok pl. arra, hogy a forgalmas benzinkutakon üzemelő trafikokat bezáratják. Történik ugye a fiatalkorúak védelmében. Mintha a 18 éven aluliak hordákban járnának gépkocsikkal tankolni, ha jól tudom eleve 17 éves kor a létező legkorábbi amikor jogosítványt lehet szerezni. Bezzeg az iskolákhoz közeli trafikok maradhatnak, arra nem járnak fiatalok.


Milyen érzés lehet egy politikusnak kiállni újságírók, kamerák elé ezeket a nyilván valóan nem a köz érdekeit szolgáló indokokat megvédeni?

2013. dec. 12. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!