Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kin is röhög vajon a világ?...

Kin is röhög vajon a világ? Ki kelti rosszhírét az országnak?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 21. 19:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%

HUUUUU!Micsoda szegyen!Nem csak hulye Gyurcsany rohogik de egesz Magyarorszagot!De nem sokaig rohog rajtunk a vilag!

Szebb Jovot!

2009. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Adjon az isten.


Már nagyon idegesített ez a Morvaizás.

Komolyan sajnálom a „ félkegyelműeket” akik nem az édesapja még talán kegyelmes elvtárnak hívták”!


Szokatlan nekik az hogy védik az érdekeiket.

2009. nov. 21. 19:24
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a sok balf_sz magyar kelti rosszhírét az országnak!
2009. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
32%
Ti tini pestiek pedig tanuljatok meg írni! :)
2009. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezen azért nem kéne röhögniük...

Kínomba már csak fogtam a fejemet, és hallgattam ezt az undorító "monológot"...

2009. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom ezért utálni fogjátok Illyés Gyulát, de idéznék tőle: "hol zsarnokság van: mindenki szem a láncban; belőled bűzlik, árad, magad is zsarnokság vagy"

Ki kelti rossz hírét az országnak? Mi... Mert hagyjuk, hogy ezt megtehessék. Mert nem csinálunk semmit. Beletörődünk és csak a szánk jár.

Ez itt a baj...

Kedves hozzászóló, aki szerint nem sokáig fognak már röhögni rajtunk! Ezt miből gondolod? Azért, mert a fórumokon mindenki tudja a megoldást mindenre?

2009. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
2009. nov. 21. 19:49
 8/33 anonim ***** válasza:
35%

Nem érted a lényeget.

Ezen nevetett pár ezer átlagpolgár, na bumm, következmény nincs.

Morvai viszont politikusok előtt járat le minket, akiktől függ nagyon sok minden országunk jövőjével kapcsolatban.

2009. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

én azt értettem az utolsó összehasonlításból, hogy míg egy amerikainak mutatnak egy ilyet a hírekben észre sem veszi,zabál tovább,míg egy magyar öngyilkos lesz egy politikai beszólástól.

Vagy is szerintem arra utalnak, hoyg a magyarok túl komolyan veszik amit a mediában sugároznak a politikáról.

2009. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%

19.51.

Legyszives ha tudsz akkor tegyel mar be valamit amivel leeget minket Morvai!De most ezt nem viccbol mondtam hanem tenyleg.Szeretnem latni.

2009. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!