Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenél a szavazó jog...

Egyetértenél a szavazó jog alábbi módon történő korlátozásával?

Figyelt kérdés

"Csak olyan állampolgár szavazhasson, aki nagykorú, legalább érettségije van, bejelentett lakhelye van Magyarországon és adót fizet. Aki műveletlen, segghülye, külhoni, vagy segélyeken tengődő, az ne pofázzon bele az ország életének alakulásába."


Aki esetleg nemmel szavazna az lehetőleg indokolja.

(A jogászkodó okoskodók válasza nem érdekel hogy mert alapjog meg bla bla bla, mert egy tollvonás és kitörölhetitek a seggetek, szal az nem érv.

Szal lehetőleg vonatkoztassunk el ettől.)



2013. nov. 18. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szakmunkás vagyok, mondhatni proletár. Erdélyben élek. Jobbikos vagyok. ...de lehet, hogy a Fideszre szavazok.

Én miért nem szavazhatok? Két évig lengettük a zászlót amiatt, hogy mi is szavazhassunk, ingyen ellátásban részesüljünk, majd késöbb alanyi jogon járjon a családi pótlék meg a nyugdíj, erre Te el akarod venni.

2013. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!