Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Radnótival mi bajuk van az...

Radnótival mi bajuk van az újnáciknak? Miért égették el a könyveit?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 15. 23:35
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván kettőnk közül te tudod jobban. :D

Ráadásul 12 éves korom előtt tényleg jelentős szerepet játszottam a kommunista pártban. :D :D :D

2013. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
na nem kell félremagyarázni! sok gyerek volt akkoriban, aki kommunista volt az apja/anyja által. ehhez nem kellett a párt munkájában részt venni, csak elég volt komolyan imádni a komcsi vezetőket és "munkájukat". tudod aki kommunistának születik az kommunistaként is hal meg (ma balliberálisként, mert ezt az ideológiát vitték tovább a komcsik leplezésként)
2013. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ahogy mondtam, kettőnk közül te tudod jobban, miben hiszek, sőt ahogy látom, a szüleim tekintetében is te jobban értesült vagy, mint én. :)

Soha nem volt a családban egyetlen kommunista sem. A nagyszüleimet kitelepítették, nem volt könnyű életük.

Az is családi vonás, hogy nem gyűlölünk senkit.

2013. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
85%
Valláskárosultakkal vitatkozni olyan mint sajtreszelővel recskázni.
2013. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
88%

61%-os komcsi, mivel a szülei komcsik voltak.

Jézus nem zsidó, pedig a szülei zsidók voltak.


Sosem értettem ezt a jobboldali keresztény konzervatív logikát...

2013. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!