Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Radnótival mi bajuk van az...

Radnótival mi bajuk van az újnáciknak? Miért égették el a könyveit?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 15. 23:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem, ne is törődj az ilyen beszólásokkal!
2013. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
71%

"Hallottam már olyat is, hogy valaki azért nincs fenn a Facebookon, mert "zsidó találta ki"."


Ezért különösen vicces, hogy a zsidó Facebook használatával lehet kommentelni a náci portálon... :D


Az a könyvégetők/velük szimpatizálók értelmi színvonalát mutatja (muhahaha, röhögök a saját hülyeségemen), hogy csak azzal tudnak belekötni a kérdezőbe, hogy zsidó. Volt egy több tízezer ember vizsgálatával készített brit tanulmány, ami bizony kimutatta, hogy a beszűkült, gyűlölködő gondolkodás az alacsony intelligenciájúak jellemzője. Gondolom senkinek sem meglepő, de legalább igazolták a sejtést.


Olvastam én már olyan okfejtést is, hogy a zsidó találmányok használata megengedett, hiszen mi sem jobb annál, mint az ellenség eszközeit maga ellen fordítani.


Amúgy ne bántsátok a nácikat, szegényeknek nagyon nehéz az életük! :( http://www.youtube.com/watch?v=PnnAg8-fDQ0

2013. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb a teregetés. :D :D :D
2013. nov. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Ez a sors. a karma.
2013. nov. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
25%

"Ha minden zsidó találmányt tűzre dobnánk, akkor visszamászhatnánk a fára. A számítógépüket is elégetik ezek?"


Zsidók nélkül ugyanúgy lenne számítógép, ugyanúgy lenne atombomba, modern fizika, űrkutatás, minden. Tény, hogy okosak meg néhányuk sokat segített az emberiség fejlődésén, de ez amit mondasz egy hatalmas baromság, ráadásul eléggé szomorú, hogy nem zsidó létedre így gondolkozol :(

2013. nov. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
48%

"Hallottam már olyat is, hogy valaki azért nincs fenn a Facebookon, mert "zsidó találta ki". "


Az már elég szánalmas ha valaki fenn van, és ez független az indoktól.

2013. nov. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
59%

Nem mondod?!


Tán még kereszténység is lenne? :-D

2013. nov. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
36%

"Volt egy több tízezer ember vizsgálatával készített brit tanulmány, ami bizony kimutatta, hogy a beszűkült, gyűlölködő gondolkodás az alacsony intelligenciájúak jellemzője. "



Brit tudósok kimutatták, hogy emberek bármit elhisznek ha a mondatot úgy kezded, hogy tudósok kimutatták. :)

2013. nov. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
8%

"Tán még kereszténység is lenne? :-D"


Kereszténység előbb volt mint zsidók.

2013. nov. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
95%
Kíváncsivá tettél! Nem valami Jézus Krisztus nevű zsidó ember óta van kereszténység? Úgy hallottam, hogy az ő tanításai, élete és kereszthalála játszottak valami szerepet ebben!
2013. nov. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!