Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Százezer lőszert kaptak a...

Százezer lőszert kaptak a Parlament őrei - Kell olvasnunk a sorok között, vagy tényleg csak sima gyakorlathoz kellett?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom, hogyan értelmezzem. Mi változott most, hogy hirtelen készségszintű fegyverkezelésre van szüksége az őrségnek?



2013. nov. 12. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kérdés már volt. Fejenként 2-300 lőszert kaptak EGY ÉVRE. A fegyverrel gyakorolni is kell, ennyit (igaz ujrahasznált patronokkal csak a csattintás kedvéért) gázpisztollyal is gyakorol az ember és ott még célozni se kell. Ha voltál már lőtéren tudod, hogy ennyit egy fatelepet védő biztonsági droid egy alkalommal szokott ellőni. Inkább az a gáz, hogy csak ennyit kapnak. Ez mit is jelent, hetente ellőhet 4 patront gyakorlásra? Elég gáz.
2013. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Talán attól fél Kövér, hogy a nép megtámadja a Parlamentet?

Vagy aki a lőszert gyártja/árulja az haver, és kell neki a zsozsó.

2013. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul kerestem rá, bocsánat, ha már volt a kérdés.

Korábban is kaptak lőszert ezek szerint. Szóval ez megszokott?

2013. nov. 12. 16:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát meglepő lenne ha egy fegyveres testület / szolgálat nem tudom mi a neve tagjai nem gyakorolhatnának. Ha jól tudom amúgy ez a szállítmány kifejezetten azért jött, hogy készségszintű legyen a fegyverhasználatuk, tehát ne kelljen attól tartani, hogy egymást lövik le mert célozni se tudnak. Ettől függetlenül ismétlem, ez borzalmasan kevés, én nem mernék olyan kezébe fegyvert adni aki évente 200 lövést gyakorol csak.
2013. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Csak akkor hogy lett ebből hír? A propaganda része, hogy így felfújták? (Bármelyik oldal propagandája is.)
2013. nov. 12. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
A hír célja nyílván a feszültségkeltés volt. Ezt úgy látom el is érte. Mindig lesz valaki, aki belelát valamit az "egyszerű korrupcióba".
2013. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha úgy gondolod, hogy olvasnid kell a sorok közt, akkor élj félelemben. Nekem nincs mitől félnem.
2013. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha majd új csizmát kapnak, akkor meg arra kell gondolni, hogy fenéken fogják billenteni a renitens képviselőket.
2013. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából én arra nem tudok rájönni mire kell az a 350 léhűtő?


Külső támadás ellen, ha a TEK a rendőrség és a Honvédség is befuccsol a képviselőket nemigazán fogják már ő megvédeni. Ahogy ezek az amatőr biztonsági őrök egy profi terrorakciót se tudnának elhárítani, sőt mondhatnám növelik a kockázatot.


Belső fegyelmezésre még a dicső Szovjetunióban, vagy a beszéd előtt vagy utána került sor, amit még ott is végighallgattak, sőt meg is dicsérték konstruktív észrevételiért, újszerű meglátásért, persze miután egymás után negyvenháromszor ütődött a feje a kockakőbe és az emiatt fellépő őrült fájdalom miatt tépkedte ki a saját körmeit a delikvens, vagy csak épp elszigetelték politikailag.


A lényeg, hogy még a legelvetemültebb diktatúrák sem szokták élő egyenes adásban halomra lövetni a (belső) ellenzéküket, de még csak kivezettetni sem túl gyakran.


Kövér farokméretének kompenzálásra meg enyhén szólva is drága mulatság ez az házőrségesdi

2013. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

#9 (22:04), nagyon igaz. :)


Amúgy a félelem és az aggódás két külön dolog. Nem magamért aggódom, amikor ilyen híreket olvasok. De örülök, hogy vannak elégedett emberek is. :)

2013. nov. 13. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!