Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogtok szavazni és/vagy...

Kire fogtok szavazni és/vagy kire biztosan nem és miért?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy a kérdés indiszkrét! Aki nem akarja megosztani hogy kire adja majd le a voksát az csak mondja meg hogy kire biztosan nem és miért és mik azok az intézkedések, törvények, jogszabályok, adók amivel egyetért vagy nagyon nem ért egyet a mostani és a korábbi kormányokkal kapcsolatban. Válaszotokat nagyon köszönöm! Személy szerint engem ez a téma nagyon érdekel.

2013. nov. 3. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Jobbikra, fideszre biztos, hogy nem szavazok, valószínű E2014-re


23F

2013. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
A fideszre és a jobbikra biztos nem. Valószínű hogy a "baloldali" összefogásra. Kedves kérdező,hidd el ha nem lennének a multik és a bankok, már sokkal több ember ment volna tönkre! Érthetetlen ez a multi és bank ellenesség.Szerinted nélkülük miből lenne pénze az országnak és munkája az embereknek? Addig örülj amíg vannak. Ez az ország külső segítség nélkül képtelen lenne eltartani magát. Vannak dolgok amik nem biztos hogy jók,de szükségesek.
2013. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kalózpárt vagy 4K!
2013. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

Akikre biztos hogy nem:

- Jobbik (Túl náci)

- Magyar Szittya TurulHajnal (Mégnácibb)

- MSZP (Nyuggereket támogatja)

- DK (Nyuggereket és a szegényeket támogatja)

- Bajnai + PM (Inkompetens ***** politikus)


Akikre lehet:

- Liberálisok (Mert liberális vagyok én is)

- Fidesz (Stratégiai döntés: Hogy nyerjen most és 4 év mulva a saját Nemzeti mocskába bukjon bele. Egyébként nem tetszik a Fidesz sem.)

2013. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!