Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket zavar KIZÁRÓLAG az,...

Titeket zavar KIZÁRÓLAG az, hogy cigány, ha minden más oké?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdésem a következő, nem árulom el, hogy én mit gondolok a kérdésről, mert befolyásolna:


Ti, ha bementek egy boltba/pékségbe/fodrászüzletbe, ahol egy fiatal, ápolt huszonéves csaj van, aki teljesen intelligens stílusban beszél, nem abban a jellegzetes cigány hangsúllyal, és stílusban, hanem mint bárki más, átlagos, érettségizett ember, ápolt a megjelenése,és semmi más nem is utal a cigány származására, csak a barnás bőrszíne, és fekete hajszíne, akkor tényleg KIZÁRÓLAG emiatt nem mentek be kenyérért/hajat vágni?


2013. okt. 22. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Igen, tapasztalatból mondom meg egy kicsit rasszista is vagyok.
2013. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha ismeretlenül járnék ott lehet, de ha ismerném és tudnám hogy rendes akkor nem lenne gond. Apám 20 éve egy cigány hentestől vásárol húst, de egyébként meg ő sem rajong értük.
2013. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék a dologgal.
2013. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne...
2013. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna egyaltalan.
2013. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt sokan nem tudják elképzelni, mert alig találkoznak ilyen jelenséggel.

Viszont én találkoztam már néger eladóval, meg orvossal is.


Semmi gondom nem volt velük. Egyik kiszolgált, másik meg buszon tartotta nekünk az előadást vicces dolgokról, mi meg röhögtünk. Nála pl azt éreztem, bár ilyen mentalitású lenne az összes magyar.

2013. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Ozmium42 ***** válasza:
52%
A kérdés úgy hangzik, mintha azt kérdeznéd, hogy van-e baj azzal, akivel nincs baj.
2013. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Sok nem cigány eladó is koszos, vagy éppen nagyon bunkó.

De felénk azoknak is barnás a bőre és fekete a haja, akiknek az ősei kunok voltak.

2013. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 büdösmacska válasza:
Nem zavarna. Van két ismerősöm, akik bőrszínük alapján cigányok, pedig nem azok.
2013. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha mind ilyen lenne akkor semmi gond. Csak az a baj ez a fehér holló kategória.
2013. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!