Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a bajai...

Mit szóltok ehhez a bajai kabaréhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Én már elvesztettem a fonalat.


Nekem az MSZP mindig is gyanús volt, mióta egy közeli településen szintén csinált hasonlót.

Azóta tudom, hogy az ördög nem alszik.

Persze, a Fidesz sem szent, az tény.



2013. okt. 21. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésfelvetés kb ilyen: Igaz, hogy a tolvaj lop, de mindenki lop, Te is tolvaj vagy, szóval miért beszélsz? Egyáltalán miért beszélünk lopásról.
2013. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont ez a céljuk, hogy rákenjék azt a másikra, amire ők készülnek. Én nem vagyok szent, de Te sem vagy az, és már minden a terveik szerint van, egy esetleges lebukásuk esetén már is el van hárítva a lebukás, oké, csaltunk, de a Fidesz is ugyanilyen, ehhez készítik elő a terepet. Ez az egész csak erre jó még ebben a formában is, ahogy Te is ideírtad, hogy máris szét van maszatolva a felelősség.
2013. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyan miért változtak volna?

https://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE

2013. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem épp azért kabaré, mert azt csinálnak belőle. Valójában szerintem annyi történt, hogy pár ember látta, mi folyik ott, és felvette. Ezután nem mertek a rendőrségre menni, mert ott tuti "eltűnt" volna a felvétel, ezért bevitték az MSZP-hez. Most meg dobálják egymásnak, mint a forró kruplit. Az MSZP próbálja felhasználni, a Fidesz meg fel akarja használni az MSZP (és akkor már az egész baloldal) ellen a saját fegyverüket. Tök mindegy, ki rendelte (már ha egyáltalán bárki is.) A lényeg, hogy magáról a felvételről és annak valódiságáról nem beszélnek. Mi meg nézzük a cirkuszt, és nem látjuk a fától az erdőt.

Ez a szép a magyar politikában. :))

2013. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
csak kérdezem, hogyha kiderült, hogy a DK készítette a felvételt, akkor most mi köze van ennek az MSZP-hez?
2013. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"hogyha kiderült, hogy a DK készítette"

Nem az derült ki, hanem hogy aki készítette, annak köze volt a DK-hoz, de magánemberként vette fel az esetet, nem azért, mert az lett volna a feladata. Valószínűleg épp ezért lépett ki az illető a DK-ból, hogy ne rántsa

magával az egész pártot.


Az MSZP meg úgy folyt bele, hogy a felvételt nekik adták oda.

2013. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

De naivak vagytok. :)


Nem nézitek ki az mszpből meg a dk-ból (egy ugyanaz), hogy a kormánypártot aláakarja ásni? Pedig így van. Ezt csinálta anno a Fidesz is, most meg a másik oldal. Ez a kampányuk.


Ti meg olyan *****-k vagytok, hogy rájuk x-eltek.


Egyétek meg amit főztetek.

2013. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Örülök neki. Mindig is lehetett "sejteni", hogy az MSZP egy csaló, szemét banda, de most már végérvényes bizonyíték is van erre.

Lényegében pont, mint az öszödi beszéd.

2013. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Macungo ***** válasza:
0%

Szerintem épp azért kabaré, mert azt csinálnak belőle. Valójában szerintem annyi történt, hogy pár ember látta, mi folyik ott, és felvette. Ezután nem mertek a rendőrségre menni, mert ott tuti "eltűnt" volna a felvétel, ezért bevitték az MSZP-hez. Most meg dobálják egymásnak, mint a forró kruplit. Az MSZP próbálja felhasználni, a Fidesz meg fel akarja használni az MSZP (és akkor már az egész baloldal) ellen a saját fegyverüket. Tök mindegy, ki rendelte (már ha egyáltalán bárki is.) A lényeg, hogy magáról a felvételről és annak valódiságáról nem beszélnek. Mi meg nézzük a cirkuszt, és nem látjuk a fától az erdőt.


:DDDDD

Atya isten a valódiságáról nem beszéltek???? Legalább egy hiradót nézzél már meg, azt is bejelentette a rendőrség de már napok óta erről van tele minden, hogy hamis, szóval bejelentette a rendőrség, hogy hamis és hogy a szereplk többsége nem Bajai, illetve a második forduló után készült, no meg az MSZP kérésére és a székházban át is adták a felvételt nekik..


Te meg azzal jösz, hogy a Fidesz akarja felhasználni, mert ők csinálták?????????? BETEGESEN nem akarod látni a valóságot.. Mert rá kell jöj arra, rászedett az MSZP mert hazudik, hazudott és hazudni fog.

Ez a szép a magyar politikában. :))

2013. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9_es.

Te sem nézel-olvasol híradásokat?

A felvétel nem készülhetett a második forduló után, mert már az első választást követő napon nyilvánosságra került.

A felvétel helyszíne valódi és a rajta levő emberek is felismerhetők. Ennek a videónak alapján döntött a Bíróság és az OVB arról, hogy meg kell ismételni a választást!

A Fidesznek ciki, hogy csaláson kapták. Ezért követ el mindent, hogy az ellenzékre kenje.

De ehhez HITELES bizonyítékok kellenek. Nem elég, hogy valaki pár százezer Ft-ért hadovál valamit.

Ha lenne hiteles bizonyíték, a Hír-TV rég megvette volna és kürtölné világgá!

2013. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!