Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből tudom meg a "politikai...

Miből tudom meg a "politikai beállítottságomat"?

Figyelt kérdés

Jövőre szavazhatok először, és szeretnék szavazni! Elég bonyolult dolog eldönteni melyik pártot támogassam, még ha csak egy nagyon keveset is. Az alapján, hogy kit támogat a családom, teljesen felesleges szavazni és szánalmas is, mellesleg nem is igazán lehetne, mert eléggé megosztó nálunk ez a dolog :D. A barátaimat nem igazán érdeklik ezek a dolgok, engem sem érdekelt eddig úgy igazán, vannak jobb dolgaink is az életben. Nem szeretnék a válaszokban olyat, hogy szavazz erre meg arra, mert nem ezért tettem fel a kérdést.


Köszönöm a választ előre is :)


20F


2013. okt. 17. 23:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez csak baráti jótanács volt, akármennyire is nem akartad ezt hallani, a baloldal az mszmp kommunista párt örököse, az elnyomás és a diktatúra örököse! jobh ha tudod ezt! ez alapinformáció a politikában!

a baloldalon vannak a sátán pártjai! sha egy liberális pártra szavazol, akkor a hazaárulókra szavazol!

2013. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

9:


a cigányság nagy részével valóban van probléma, de ezt nem népességcsökkentéssel kell megoldani, mint amit a jobbik hirdet. nem is általános diszkriminációval. legalább is minden emberi jogok mellett kiálló ember így érzi. ez kriminológiai kérdés, ha a bűnözésre utalunk, és nem bőrszín kérdése. nyilván látni sok fehér bűnözőt is, mégsem kellene kiirtani a magyarokat, mert mind bűnöző. ne visszafelé haladjunk a múltba.


ráadásul a nacionalizmus (jobbik esetében bújtatott hungarizmusféleség) egyik alapvető bukásra ítéltetettségét az önmagával való összeférhetetlensége adja. a fantizmus (gyűlöletkultúra) mindent pusztít, önmagát is. ha kiirtanának minden zsidót és cigányt, akkor az lenne a baj, hogy valaki barna szemű, vagy vasárnaponként énekel, vagy nem elég magyar, mert valódi érvekkel képtelen dolgozni a nacionalizmus, csak általánosít, leegyzserűsít és gyűlöl. talán pont azért, mert olyan emberekből áll, akik képtelenek önkritikát gyakorolni.


a jobbik populista párt, központi kultúreleme a gyűlölet(mert könnyű frusztrált embereket gyűjteni ezzel) abból pedig sosem épült semmi jó. tovább nem pazarlok rá szót, de sajnos a 21. szban ezt is le kell még szögetni, jogy az embert a tettei alapján kell ítélni, nem címkék alapján, a kollektív büntetés nem igazságos.


mint elmondtam fodor nem=szdsz, és a liberálisok sem = szdsz.


a terror inkább az, hogy lassan már az átlagember sem remélhet megélhetést, csak bűnözésből. azt persze kevesen látják, hogy pont azért magas a bűnözés, mert alacsony a jólét és a munkahelyek száma. ha van pénz, az emberek inkább tisztességesen élnek, és a rendőrök tesznek is valamit az ilyenek ellen(mert meg is fizetik őket).


11:

ma a fideszben több kisz tag van, mint az mszpben. tényszerű, utána lehet nézni. ma a fidesz újkommunista politikát folytat. tényszerű, csak figyelni kell az eseményeket. pont azokat támogatod, akiktől rettegsz.

bajnai jogerősen nyert 7 vagy 9 pert kb médiumok ellen, akik lejáratták. a fidesz választási csalása is bíróság által kimondott tény. nem vélemények, hanem szakemberek által megvizsgált helyzetek.


kérdező:

liberálison belül szerintem a főbb ágak: konzervatív liberalizmus, szociális, jobbközép (szélsőjobb és liberalizmus összeegyeztethetetlen), illetve "egyéb".

például a fodor pártja szociális liberalizmus felé tendál, a moma konzervatív jobbközép liberalizmus. míg pl a régi szdsz nem volt konzervatív liberalizmus.


kíváncsi vagyok mire jutsz majd.

2013. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!