Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell tennie egy politikai...

Mit kell tennie egy politikai pártnak hogy jelentősen elveszítse a támogatottságát?

Figyelt kérdés
Én teljesen abba a hitbe voltam hogy amit az MSZP csinált 8 év alatta és a Gyurcsány vallomása alapján az egész baloldal annyira elveszít a támogatottságát hogy a parlamentbe nem tud bejutni az egész baloldal!

2013. okt. 11. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

két dolog miatt


1: az a borzalom csak a Ti lövészárkotokból néz ki annyira borzalmasnak


2: a másik lövészárokból a fidesz éra sokkal borzalmasabbnak tűnik, mint az MSZP éra

2013. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, az öszödi beszéd eléggé a határon volt, plusz amit csináltak utána, az is. A 2/3 nem is volt véletlen, szerintem ezt nevezhetjük a támogatás jelentős elvesztésének. De utána persze megvannak az eszközök arra, hogy visszajöjjenek bárhonnan. Várható volt, hogy megpróbálják majd megmagyarázni az öszödi beszédet, és ha elég sokat mondogatják az érveket, meg a dezinformációt, akkor lesznek, akik elfelejtik, vagy nem fognak akkora jelentőséget tulajdonítani neki. És lám: az emberek egy része ma az öszödi beszédre azt mondja hogy őszinte volt, és végre egy politikus, aki megmondta!

Ezen kívül, az is biztos volt, hogy az mszp így nem mehet tovább, és kell egy új szdsz vagy hasonló, ami nyilván teljesen más lesz (de igazából ugyanaz). Mondjuk érdekes, hogy legalább három ilyen párt/szervezet is indult végül, illetve hogy az mszp még mindig az eredeti nevén fut.

2013. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1


Ezzel minden rosszat meg lehetne magyarázni hogy "csak a ti szemszögetekből rossz"!


A gyilkos vagy egy rabló is mondhatná ezt!

Ez nagyon rossz szöveg!

2013. okt. 11. 13:56
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha minden támogatottságát teljesen a nullára el akarja veszíteni egy párt, akkor a Fidesszel kell koalíciót kötnie.
2013. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

# 4

Én nem nullár a gondoltam hanem ahhoz képest viszonyítva mit csináltak a 8 év alatt!

2013. okt. 11. 14:07
 6/13 anonim ***** válasza:
na mit csináltak? mond meg, mi az a borzalmas, ami miatt az "elmúlt 8 év" olyan speciálisan rossz a többihez képest? mindenki annyira professzor ebben a témában, csak a saját pártjuk hülyeségét fújja
2013. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy még mindig az ő 8 évüket szenvedi az ország!
2013. okt. 11. 15:52
 8/13 rémuralom ***** válasza:

[link]


Ezt. A Fidesz példája mutatja, hogy attól, hogy olyan dolgokat csinál a kormány, ami csak keveseknek jó vagy ilyesmi. Azt viszont Gyurcsány példája mutatja, hogy bele lehet bukni abba, ha kimondasz valami olyat, ami egyébként teljesen nyilvánvaló, csak pont neked nem kéne kimondanod.

2013. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos... 2 lehetőség van amit tehet egy AKÁRMILYEN PÁRT ahogy elveszítse támogatottságát.


1. Nyolc éven keresztül kormányon lennie, mert addig úgysem jönnek rá a birkák hogy mekkora férgek és mit is akarnak valójában,


2. Célja, médiát irányító háttérhatalom érdekeivel fordítottan arányosnak kell lennie, és akkor a média tesz róla hogy elveszítse a támogatottságát.

2013. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dick Esmen ***** válasza:
38%
Őszintének kell lennie.
2013. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!