Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell tennie egy politikai...

Mit kell tennie egy politikai pártnak hogy jelentősen elveszítse a támogatottságát?

Figyelt kérdés
Én teljesen abba a hitbe voltam hogy amit az MSZP csinált 8 év alatta és a Gyurcsány vallomása alapján az egész baloldal annyira elveszít a támogatottságát hogy a parlamentbe nem tud bejutni az egész baloldal!

2013. okt. 11. 12:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha felszámolja magát, akkor 0-ra csökken a támogatottsága, mert nincs kit támogatni.
2013. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Joe Makepeace ***** válasza:

"még mindig az ő 8 évüket szenvedi az ország!"


Te szerencsétlen:

-Őelölük menekült el 500 ezer fiatal "hazaáruló" (vagy csak éhendögleni, nem akaró, a pénzét a kormánynak adni nem óhajtó) külföldre (a népesség 5%-a)?

-Az ellenzék szüntette be a köztársaságot, és ezzel egyidőben kvázi az államot?

-a Bajnai miatt lesz jövőre már 10%-os a parlamenti küszöb? (90-ben 4%, 1994 és 2010 között 5% volt)?

-a Gyurcsány akar jövőre egyfordulós választást?

-a Horn élt vissza anno a kétharmadával (ráadásul nem is volt koalíciókényszerben)?

-az ellenzék követi a kormánypárti politikusokat, meg készít ÁVÓ módjára jelentéseket?

-az ellenzék rabolta el a trafikokat a jogos tulajdonosoktól?

-az ellenzék sz rik a devizahitelesekre?

-az ellenzék csinált álrezsicsökkentést, amit majd megfizettetnek később?

-az ellenzék miatt vették fontolóra, hogy kib nak minket az EU-ból?

Én sem értem mi kell itt ahhoz, hogy a kormány elveszítse a támogatottságát. Bár igaz sz r lehet jobboldalinak lenne manapság, mert ha nem a Fideszt támogatja valamelyik birka, akkor csak a náci Jobbik jutna neki, igaz az azt is meg akarná határozni neki, hogy milyen ruhában mehet ki az utcára, -tehát "segítene neki", ha a sok "önálló gondolattól" össze lenne zavarva-)

Érdekes, hogy a Bajnai libás ügye, -ami nem igaz-, na az miatt még mindíg gágognak a hülyék, igaz inkább bégetniük kellene.

A Tocsiknál, meg a Hagyónál sem volt még bocsánatkérés sem, hogy tiszták, míg ezzel egyindőben a Nyergesre, meg a Simicskára még csak árnyék sem vetülhet, mert a triumvirátus (Orbán a harmadik) a "becsület lovagjai", és a tisztesség...

2013. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

# 12

Köszönjük a propagandát agy mosott baloldali!

2013. okt. 12. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!