Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjedt el az, hogy a...

Miért terjedt el az, hogy a Jobbik rasszista?

Figyelt kérdés
Be tud valaki linkelni valamit, ami bizonyítja hogy a Jobbik náci, antiszemita, vagy rasszista?
2009. nov. 11. 11:53
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

„A történelem hibáiból tanulni kéne.”


http://www.youtube.com/watch?v=_fNOPA7Z9F8

Ennek a görénynek a műveire gondolsz?

Vagy Kertész Imréről, aki bevallja hogy Magyarország semmit nem jelent a számára mert ő egy Berlini kozmopolita?


Ez nem a történelem, hanem a hazátlan bitang.

2009. nov. 11. 21:17
 22/37 anonim ***** válasza:
2009. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
8%
Egy nobel díjast akkor hurrogj le ha neked is van egy nobel díjad de ilyen beteg fasz'ejeknek mint te tuti nincs.
2009. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez az oldal anonim ugyan de azért rá lehet ismerni arra aki minden egyes hozzászolást külön kommentál. Rengeteg szabadidőd lehet. Nyugdijas otthon űlő szenilis bar'om vagy vagy otthon ülő örült fassz'fej akit senki nem alkalmazna. Ijesztő hogy ennyi ember bedől neked.
2009. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Manapság az a rasszista, aki rámutat arra, hogy például egy adott népcsoport nagyobbik hányada (és nem az egésze) képtelen beilleszkedni civilizált emberek közé, és bűnöző életmódot folytat. Mivel sok embernek ebből elege van, és felemelik a szavukat ez ellen, így őket nyugodtan lehet rasszistázni. Mivel ezt valami idióta liberális kitalálta, sajnos ez az uralkodó szemlélet ebben az országban. Ne gondolkodj, csak nácizz, nácizz, nácizz, nácizz, nácizz...
2009. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Egy nobel díjast akkor hurrogj le ha neked is van egy nobel díjad de ilyen beteg fasz'ejeknek mint te tuti nincs.


Nem vetted még észre hogy ami miatt a külföldiek simogatják a fejünket az mindig elkezd fájni!

A zsidó pártolása miatt kapta a díjat, és nem azért mert annyira jól ír. Láttam a filmet és olvastam a könyvet, illetve nem voltam képes végig olvasni, mert mint alkotás gyenge. De ez sem lenne érdekes, és amit én nem minősítettem, az csak a magyarsága.

2009. nov. 12. 10:15
 27/37 A kérdező kommentje:

„Ez az oldal anonim ugyan de azért rá lehet ismerni arra aki minden egyes hozzászolást külön kommentál. Rengeteg szabadidőd lehet. Nyugdijas otthon űlő szenilis bar'om vagy vagy otthon ülő örült fassz'fej akit senki nem alkalmazna. Ijesztő hogy ennyi ember bedől neked.”


Nevetséges a felháborodásod, barátom. „Nyugdijas otthon űlő szenilis bar'om” fassz'fej „


Nem szokás személyes dolgokról írni ezen az oldalon, de hogy kielégítsem a kíváncsiságod, leírom neked az esetne, ami sajnos jellemző az egész országra. Illetve jól tükrözi az állapotokat.


2002 ben külföldön kezdtem dolgozni, ami már nem az első eset volt az életemben.

4 évet húztam le, egy cégnél, ahol 4 év alatt a 1,5× ére nőtt a fizum, és elég jelentős pénzt tettem félre úgy hogy a családnak is jutott itthon, és én sem szenvedtem semmiben hiányt, „ már már alkalmazkodtam az ottani életvitelhez. 2006 ban hazajöttem, és vállalkozásba kezdtem, ami nem ment fényesen, nem kerestem annyit mint azelőtt, de kárpótolt az hogy a szeretteimmel lehetek, pedig mindent úgy csináltam mint ahogy külföldön. Persze már itt is voltak problémák, mert amikor azzal a mentalitással akartam dolgozni, mint kint akkor nem kerestem semmit, és rájöttem hogy a minőségből bőven le kell adni ahoz hogy működjön.

Az idén tavasszal, eljutottam odáig, hogy nem volt értelme tovább folytatni a tevékenységet, és szélnek eresztettem a 4 emberem akik pedig többet érdemeltek volna, és sajnálom őket de ez van.

Értékesítettem a vállalkozás eszköz készletét és pénzügyi befektetésbe raktam a tőkémmel együtt.

Ma többet kapok így hogy itthon ülök, mint amikor napról napra dolgoztam és az embereim megélhetése is az én feladatom, felelősségem volt. Felvettem a kapcsolatot a volt cégemmel, és tavasszal megyek vissza, azokkal a feltételekkel ( vállság ide vagy oda ) amikkel eljöttem. Az sem gond hogy a családot is viszem.

Kedves barátom, vond le a következtetéseid, de ne rólam mert én csak a boldogulásom keresem.

Hanem az országról, arról hogy milyen értéke és megbecsülése van ma a munkának, és milyen a tőkének.

Én nem vagyok különösebben okos ember, de tudok különbséget tenni és ennek az országnak az lesz a vége hogy egyre többen birtokolják ma már ezt a tudást. „ A sztahanovistáknak a kommunizmussal együtt leáldozott, és ezt a politikának is meg kellene értenie, ahogy azt is hogy munka nélkül a tőke is csak papír.

Persze kihasználom az itteni fars rendszert és a pénzem itt kamatoztatom tovább, sőt amit ott keresek azt is.

Mert sajnos hazánkba csak pénzt érdemes befektetni, munkát, teljesítményt nem.

De ennek ellenére sem fogom azt mondani, hogy kozmopolita vagyok, hanem hogy magyar.

Én a megélhetés miatt, megyek külföldre, és nem azért hogy elhatárolódjak a nemzetemtől.

Vond le a tapasztalataid barátom!

2009. nov. 12. 10:51
 28/37 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kételkedsz, ez egy nyílt titok.
2009. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Azért terjedt el, mert a média és a többi politikai párt így akarja beállítani!! Ha ez ember veszi a fáradságot, és egy kicsit belenéz a programjukba, akkor ráébred, hogy semmiféle rasszizmusról szó nincs!! Vannak videók a neten, ahol az ember tájékozódhat az IGAZI jobbikról!! Nem úgy, ahogy beállítja a média, és beleülteti az emberek fejébe! Mellesleg radikális?? A radikális bal és antimagyarizmus ellen erre van szükség!!

A romák beilleszkedését nem úgy kell segíteni, hogy alanyi jogon adnak nekik 13 milliós családi házakat ingyen, komplett lakótelpeket, és végtelenül sok kedvezményt...

Ha a húgom cigány lett volna, akkor most az állam költségén járhatna az ország legjobb egyetemére... De mivel nem az, ezért nem kapott X ajándék pontot!! Ekkor ki a hátrányos helyzetű, meg az elnyomott??

Mellesleg utálni a cigányokat, és nagy erőkkel fellépni a cigánybűnözés ellen messze nem ugyanaz!!

Megmondta Vona Gábor is!! Nem segély, meg ingyélakás!! Hanem emelt családipótlék és adókedvezmény annak, aki dolgozik!!! És aki valóban rászorul!!

2009. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
0%

http://www.youtube.com/user/meszta02

Nos, kb. ez a hungaristáknak és a jobbikhoz közelálló embereknek az általános kommunikációs stílusa. Talán, ezért tartják rasszistának és antiszemitának a Jobbikot. Én egyik párthoz, valláshoz, eszméhez sem tartozom. Ehhez hasonló megnyilvánulások után azt hiszem ez nem fogok :-)

2010. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!