Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjedt el az, hogy a...

Miért terjedt el az, hogy a Jobbik rasszista?

Figyelt kérdés
Be tud valaki linkelni valamit, ami bizonyítja hogy a Jobbik náci, antiszemita, vagy rasszista?
2009. nov. 11. 11:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%
Erre én is kíváncsi vagyok, de szerintem te is tudod a választ. ;-) Perszehogy félnek, hogy az embereknek esetleg felnyílik a szemük és elkezdenek gondolkodni...
2009. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
22%
Cigányellenes. Azaz egy népcsoportot úgy, ahogy van, elítél, a faja alapján. Azt ne mondd nekem, hogy a Jobbik elfogulatlan a cigányokkal szemben!
2009. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Cigányellenes. Azaz egy népcsoportot úgy, ahogy van, elítél, a faja alapján. Azt ne mondd nekem, hogy a Jobbik elfogulatlan a cigányokkal szemben!


Barátom, linkelj be valamit.

Én úgy látom hogy a kiváltságaikat akarják megnyesegetni.

Hol hallottál olyat a Jobbiktól hogy nem kellene nekik segélyt adni?

Azt viszont igen hogy ez olyan forma legyen hogy ne a gyerekeik szájából dobálják a pénzt a gépekbe. Mert ez egyrészt a gyerekeik érdekeit sért, más részt az adó befizetőkét, és valljuk be hogy a bűnözés melegágya. Vagy hogy cserébe járassák a gyerekeiket iskolába.

Mi ebben a rasszista? Hogy kimondja a problémákat, vagy hogy megakarja oldani.

Nem kézenfekvőbb hogy a média akarja besározni a törekvéseket? „ felülről vezérelve”

Persze ezek a dolgok nem csak a cigányokra érvényesek, hanem hozzájuk hasonló felfogású

magyar etnikumra is, mert NINCS MEGKÜLÖMBÖZTETÉS” csak ezt elfelejti mondani a balíb sajtó. Hol itt a rasszizmus?

2009. nov. 11. 12:52
 4/37 anonim ***** válasza:
48%
Nem rasszista csak rafogjak mert felnek azok akiknek felni kell. Ami ellen harcolunk az a bunozes. Akinek nem inge ne vegye magara! Az egesz csaladom rajuk fog szavazni....buszken!
2009. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
33%

Van egy haverom, jobbikos(nem tag, csak szimpatizáns), és utálja a cigányokat. De ő legalább felvállalja, hogy "Igen rasszista vagyok, mert..."

Nem értek egyet a nézeteivel, de azt becsülöm, hogy ő legalább felvállalja azokat, a pártjával ellentétben. A Jobbik úgy rasszista, hogy konkrétan ne lehessen rájuk bizonyítani, így ha valaki ezzel vádolja őket akkor rögtön őrült óbégatásba kezdhetnek, hogy ezt mégis hogy gondolják, ők itt az emberi jogok nagy őrei stb. De azért amikor a megnyilatkoznak a híveiknek, akkor nyilván mindenki tudja, miről van szó.

2009. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
9%
Igen...mert ha parazitakrol beszelunk akkor egyertelmu hogy ki haborodik fel. Az aki tudja magarol hogy az. Nem kell itt fajokat emlegetni.....
2009. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
2009. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
2009. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
2009. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
20%
Ha megneztetek a videokat akkor KI A RASSZISTA ??
2009. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!