Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyi hülyeséget...

Hogy lehet ennyi hülyeséget összehordani, és miért tűrik ezt el az emberek?

Figyelt kérdés

Kormánypárti politikusokat kérdezték arról, hogy az utóbbi futballeredmények fényében érdemes-e ennyi stadiont építeni. Volt aki elfutott, aki pedig válaszolt, az süket, gyerekes baromságokat mondott, mint pl.: Sose volt még stadionban, ezért nem tudhatja; a gyerekeinknek építjük, a szurkolóknak építjük, meg hogy ebben nem a stadion, hanem az építés a fontos. És úgy látszik a szavazók be is érik ezekkel a válaszokkal, sajnos nem csak stadion ügyben.


Érdemes megnézni a videót is, teljesen röhejes.


[link]



2013. okt. 14. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%

"Ilyen független médiákat ne linkeljél mint az origo, ezzel az erővel ATV felvételt is linkelhetnél én meg linkelek rá egy HírTV-t. És akkor haladunk előre.."

Tudom, egy fideszesnek a sok magyarnemzet, hírlap, hírtv, echotv után nehéz felfogni, hogy valaki esetleg ne hazudjon. Ha már csak annyira futja a fideszvédésed, hogy az Origot támadjad... Válogass kedvedre! [link] Ha mindegyik honlap hazudik, mint ez a liberálbolsevik Origo, akkor miért nem perelték be őket? Ezek a cikkek ugyanis elég nagy lopást sejtetnek, gondolom te sem örülnél, ha ilyet terjesztenének rólad. Na tehát kitartasz amellett, hogy az Origo hazudik, vagy megváltoztatod a véleményed?


"Nem azt, hogy megmondják mit gondoljak és lássak vagy tapasztaljak az életemben."

Erre csupán egy reakció lehetséges: XDDDDDD Azért ezt egy fideszestől olvasni... Az egyetemen (egy elég régi kis műszaki egyetemecske a Duna partján, a Gellért-hegy lábánál) nekem MEGMONDTÁK, hogy a forráskivonások rosszak. Én magamtól azt gondoltam, milyen jó lesz az, hogy kb. 8 évvel ezelőtti szintű pénzt kapnak az egyetemek! Csak a szemét komcsi tanárok átmosták az agyamat az MSZP-s hülyeségekkel! Igen, pont így történt!


Utána annyiból áll a mosdatásod, hogy leírod, neked mennyivel jobb az élet. Ahhoz jó nagy narancsszínű szemüveg kell, hogy ezt valaki tényleg így gondolja...


"visszafizette az IMF-et"

Hát az milyen kva jó, hogy egy kétszerannyiba kerülő hitellel váltottuk ki az olcsóbb hitelt! :D


"és kaptam fizu emelést"

Ez a Fidesz érdeme! Igen! Megcsinálták!


"rezsicsökkentés"

Élelmiszerre mennyivel költesz többet? Bankolásra? Benzinre? A Fidesz miért nem csökkentette a rohadtdrága benzin jövedéki adóját? Ellenzékben már 350-es benzinárnál emiatt hisztiztek! Akkor 450-nél mi akadályozza őket ebben? Csak nem az, hogy a balphaszkodásuk ellenére is lesznek olyan szavazók, akik már-már szerelmesek beléjük, és ezek nem veszik észre azt sem, ami az orruk előtt van?


"Korrupció mindig lesz. Ők legalább elkapják"

Tehát a 2,2 milliárd elosztogatása az rendben van/elkapták a tetteseket. Inkább az előbbire tippelek, mivel a pénzt Orbán haverjának "szövetsége" kapja. Az MSZP idején ez ugye nem volt oké. Halkan jegyzem meg, akkor is mentek bíróságra korrupciós ügyekkel! ;)


Senkinek nem fogod bemagyarázni, hogy nem dőlsz be még a kormánypropaganda legbénább szlogenjeinek is.

2013. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!