Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy megint hülyeséget...

Matolcsy megint hülyeséget beszél?

Figyelt kérdés
Kezdődött ugye a 47 ezer forintos szerény,de biztos megélhetéssel.Majd kb.két hét múlva azt nyilatkozta,hogy meglátása szerint növekedett a gyermekvállalási kedv az országban.Erre ma kiderül,hogy erről szó nincs,sőt egyre kevesebben vagyunk a statisztika szerint.
2012. márc. 27. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már megint? Inkább még mindig nem?
2012. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sz1u ***** válasza:

Kérdező!


"Matolcsy megint hülyeséget beszél?"


Ez most kérdés? Nézd meg a szeme állását! Okból kifolyólag még Viktor is hátrébb tolta az IMF-tárgyalásokat illetőleg...

2012. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tetro ***** válasza:
100%
előbb nyilatkozta azt, hogy növekedett a gyermekvállalási kedv. és arról már akkor kiderült, hogy hülyeség, mert hat hónap alatt nem születnek gyerekek. persze a tényen nem változtat, Matolcsy a böszmegségek minisztere.
2012. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Nos igen, Matolcsy nem egy észlény, ezt még én is elismerem, de legalább pozitív! Azért a feje alapján inkább lenne való egy mszp táborba, nem is értem Orbán mit lát benne. Schmitt Pál az rendben van részemről, függetlenül a most kirobbant plágium botránya ellenére is, hiszen amit elé tesznek azt aláírja, év végén pedig mond egy szép beszédet. Kell ennél többet tudnia egy köztársasági elnöknek?
2012. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
He-he, kolopele, úgy látom egyre többször bírálsz fideszes képviselőt. Egyébként ennek tényleg örülök, egy vezető embernek mint te mindig a teljesítményt kell alapul vennie, nem azt hogy ki ül ott a bársonyszékben. Kezdesz szimpatikusabbá válni a számomra.
2012. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Próbálom reálisabban nézni a dolgokat, és Matolcsy nem való a Fideszbe, mint még néhány másik sem. Nem változik meg ettől az álláspontom, csak vannak emberek akik nem szimpatikusak, mert nem látom azt hogy képes abban a pillanatban felfogni azt amit éppen mond. Utána meg jöhet a magyarázkodás. Persze van amikor az ellenzék szájából már másként jön elő ugyanaz a mondat, ezt se felejtsük el azért.
2012. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sz1u ***** válasza:
100%

00:23 Kolopele!


"Nos igen, Matolcsy nem egy észlény, ezt még én is elismerem"


Huhhh.... megkönnyebbültem...


"de legalább pozitív!"


De miért? Könyörgöm, miért? Tudom, hogy én számodra (esetleg) negatív vagyok, de Gyuribá'-ban mit látsz pozitívnak?


"Azért a feje alapján inkább lenne való egy mszp táborba, nem is értem Orbán mit lát benne."


Értem én, hogy pusztán a külsőség alapján Te is tudsz ítéletet hozni! :) :) :)


"Schmitt Pál az rendben van részemről, függetlenül a most kirobbant plágium botránya ellenére is"


De miért???? Kérdezem három kérdőjellel is!


"hiszen amit elé tesznek azt aláírja, év végén pedig mond egy szép beszédet."


Ajvé! ...és ez jó nekünk?


"Kell ennél többet tudnia egy köztársasági elnöknek?"


Ezek alapján teljesen felesleges a köztársasági elnök intézménye! Aláír mindent és kész... Ennyi erővel én is lehetnék a helyében (jó pénzért vállalnám is), vagy akár Te is!


Dr. Sz1u

2012. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetro ***** válasza:
100%
Nana, azért Kolopele inkább ne legyen köztársasági elnök...
2012. márc. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak ne itt!
2012. márc. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Matolcsynak még a szeme sem áll jól:D
2012. márc. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!