Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyi hülyeséget...

Hogy lehet ennyi hülyeséget összehordani, és miért tűrik ezt el az emberek?

Figyelt kérdés

Kormánypárti politikusokat kérdezték arról, hogy az utóbbi futballeredmények fényében érdemes-e ennyi stadiont építeni. Volt aki elfutott, aki pedig válaszolt, az süket, gyerekes baromságokat mondott, mint pl.: Sose volt még stadionban, ezért nem tudhatja; a gyerekeinknek építjük, a szurkolóknak építjük, meg hogy ebben nem a stadion, hanem az építés a fontos. És úgy látszik a szavazók be is érik ezekkel a válaszokkal, sajnos nem csak stadion ügyben.


Érdemes megnézni a videót is, teljesen röhejes.


[link]



2013. okt. 14. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

utóbbi futballeredmények fényében érdemes-e ennyi stadiont építeni.

Csak foci van??Más sportról és ami sikeres nem hallottál?Tényleg ez a legégetőbb gondod?

2013. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Mi mindent eltűrünk, és ezt tudják.
2013. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fospuska ***** válasza:
57%
A pógárok egy része beletörődött, a másik meg leszarja,mert megél "okosban". Majd ha elfogy az okosság vagy felnyílik a szem, lesz itt baj, számos.
2013. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Az építés a fontos, nagyon jól növeli a GDP "az építőipar teljesítménye" szegmensét. Sok mentálisan retardált meg tényleg örül, hogy adóból épülnek fel ezek a sz.rok.
2013. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Macungo ***** válasza:
30%

Az a vicces, hogy a riporter mindenféle szakpolitikust megkérdezett, akik nem tudnak erről olyan sokat...


A Giró-Szász megmodta, hogy a 160 milliárdba tornatermek és tanuszodák százai is benne vannak.. Jah biztos nem a ballib média ferdít, hanem ő hazudik.


Kösz a videót, eddig tényleg nem értettem ezt a stadion dolgot, de mostmár neked hála tudom, hogy nem csak stadion van 3 db ebbe az összegbe hanem többszáz tanuszoda és tornaterem a Ti kölkeiteknek..


Aláírás: Egy agymosott.

2013. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A költségvetésben 3+3 mrd szerepel tanuszodákra és tornatermekre. Így máris elfogadható a rohadt stadionok építése! Tehát az aláírásod egészen találó. Azt sajnálom, hogy csak gúnynak szántad...
2013. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A "testnevelési stratégia" 2,2 mrd-ból készül. Szerintem 5 testnevelő pedagógus megírná fejenként 220 ezerért is, és legalább annyira szakmai lenne, mint Orbánod személyes tanácsadójának ötletei. [link]


Gondolom szerinted ez még mindig jobb, mint amikor a szocik idején a BKV 9 MILLIÓ Ft-ot fizetett egy tanulmányért, hogy a kisföldalattiból luxusmetrót csináljanak. http://www.youtube.com/watch?v=15YZUXL_ULU (csak az első 2 másodperc a lényeg)

2013. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Macungo ***** válasza:

Ilyen független médiákat ne linkeljél mint az origo, ezzel az erővel ATV felvételt is linkelhetnél én meg linkelek rá egy HírTV-t. És akkor haladunk előre..


Én azt nézem mi van valójában körülöttem az országban az irősök kollégák életében.. Nem azt, hogy megmondják mit gondoljak és lássak vagy tapasztaljak az életemben.


Én jó dolgokat tapasztalok kivéve a közbiztonságot... Abban van hiba rendesen... De ott is sok rapid intézkedés történik...


Leszarom, hogy hosszútávú stratégiája a Fidesznek mi, hisz kihúzta az országot a szarból, visszafizette az IMF-et, kikerültünk a tulzott deficit eljárás alól stb és kaptam fizu emelést

2013. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Macungo ***** válasza:
42%

CSaládi adókedvezményt a 140 E forintos fizum után, csak azért írom, hogy nehogy az legyen biztos gazdag vagyok...


Én már annak is örülök, hogy nem lett drágább a gáz, áram, nemhogy kevesebb lett pár ezer forinttal. Én ennek is tudok örülni. Korrupció mindig lesz. Ők legalább elkapják mielőtt kifizetés történik, lásd a vidékfejlesztési államtitkár-helyettes akit bilincsben vittek el mert több száz milliót akart hűtlenkezelni..


A fidesz be is jelentette, és ami a legfontosabb megelőzte a kifizetést...

2013. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emberek nem tűrik, hanem hallgatják. Most egy okkal több, ami megkérdőjelezi a stadionépítést. De csak ez az egy hiányzott, eddig nem tudtuk? Eddig nem volt nyilvánvaló tény, hogy rossz a futballpolitika, hogy rossz az edzésmódszer, hogy rossz a mentalitás. Nem tűnt fel, hogy aki tud is valamit, mind külföldön van? Nem tűnt fel, hogy a felcsúti stadion még nagyobb paródia, mint Akasztó volt? A sorsa hasonló lesz, a különbség, hogy azt egy magánember pénze bánta, emezt a miénk.


Fölösleges a stadionépítésbe belekötni, mert az csak lehetőség a lényegről történő elterelésre. A költségvetésben pár ezrelék, nem számítana. Ami kirívó, hogy érdemtelenül el lehet pocsékolni pár milliárdot semmire, enyészetre, de ugyanakkor 80 millió nem futotta egy olyan korszakalkotó találmány iparszerű gyártására, amely hírnevet, tiszteletet és nagyon sok pénzt hozott volna. Most majd a multiknak hoz, de nem itthon.

A probléma nem néhány, sőt néhány száz milliárd elpocsékolása, hanem a mentalitás, amely emellett pár milliót nem hajlandó adni a haladás, hírnév és sok profit érdekében, ha az nem a saját hatalom építését szolgálja. Nem a korrupció és csalás mutatja az ország semmibe vételét, hanem az, ha még csak nem is csurran cseppen, ha az nem hoz párthasznot. Nem a csalásokért kell eltakarítani ezt a társaságot, hanem az előbbiek miatt. De ezt meg is kell érteni.

2013. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!