Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazol 2014-be...

Melyik pártra szavazol 2014-ben? Miért?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy az emberek mi alapján adják oda 1-1 pártnak a szavazatukat.


Válaszokat előre is köszönöm!

Volna még egy kérésem, mindenki csak a kérdés megválaszolásával törődjön, ne reagáljon a korábbi válaszokra, ugyanis ezzel a kérdéssel a véleményetekre vagyok kíváncsi és nem politikai vitát akarok indítani/gerjeszteni.



2013. okt. 12. 10:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
A Jobbikra. Nem vagyok vérszomjas szélsőjobbos, de nagyon nem látok más választást. Mégis kire? A Fidesszel közel sem vagyok elégedett, a baloldal, LMP eleve kizárva. Nincsenek illúzióim, a Jobbik is csak emberekből, politikusokból áll, de kell egy erős jobboldali ellenzék a leendő - minden bizonnyal újból Fideszes - kormányhoz. Vannak hibáik, de sok tabukérdésre, problémára felhívják a figyelmet. Kormányt '14 - ben nagy valószínűséggel nem ők fognak alkotni, de kell egy ilyen hang is. A többiek pedig már "bizonyítottak".
2013. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
Jobbik
2013. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Jobbik, mert egyedül nekik fontosabbak a magyar emberek, mint az EU, a multik, a zsidók, a cigányok, stb. Na meg azért is, mert a többiek már mind "bizonyítottak".
2013. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Jobbik, ők legalább már odiág eljutottak, hogy beszélnének a cigányproblémáról.
2013. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%

Szívem szerint nem mennék, de az nem megoldás.

Mszp biztos nem, Fidesz talán, viszont ott a Jobbik, akik még nem voltak hatalmon, a miskolci Világsátor-ellenes fellépésük miatt megkapják a szavazatom!

2013. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
32%

Még nem tudom.

De ostobaságnak tartom azért szavazni egy pártra, mert még nem bizonyított! Főleg, hogy a programja sem valósítható meg. Azzal, hogy a cigány problémáról beszélünk, még közel sem jutunk a megoldáshoz.

2013. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
54%

LMP-re


MSZP-re soha életemben nem szavaznék.

Fideszre az elmúlt 8 év miatt nem szavazok soha többet. 4év amikor csak pökhendien kivonulgattak a parlamentből, és 4 (mire választás lesz meg lesz a 4) mostani szabadrablás.

Bajnai és alakulatára én nem szavazok.

DK Na ne nevetettes!

Jobbik szubkultúrált (Z György, N Előd, S. nemvagyokskinhead Tamás stb) alakulatára nem adom a voksom.

2013. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
21%

Hányszor teszik még fel ezt a kérdést? Miért?


A válaszom: senkire. Mindahányan vannak, tökéletesen inkompetens aljadékok.

Ha lesz kutyapárt, akkor arra. (A többi is kutya, de ez legalább felvállalja.:D)

2013. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
41%

"De ostobaságnak tartom azért szavazni egy pártra, mert még nem bizonyított!"

Tegyük fel, h utálod a spenótot, a sóskát és a tökfőzeléket, viszont sosem ettél még szecsuáni csirkét! Melyiket választanád ebédre, ha ezek közül lehetne? Tudom, hülye példa, de a biztos rossznál jobb a bizonytalan sztem.

2013. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 szántóvető ***** válasza:
75%

Jobbik mert végre lesz közbiztonság,ill. kijelölik az új gazdasági irányt amiben az EU már nem szerepel hál istennek.

a FIDESZ hosszútávú terve miszerint a turizmus adja a GDP 20 %-át még viccnek is rossz.kiváló természeti adottságaink vannak amivel élni kell,a turizmust hagyjuk meg a közel-keletnek és afrikának.az EU megfojtott minket,és ezt a Jobbik nagyon jól tudja.működő Magyar gazdaság kell hogy termeljünk,nem pedig autógyárakat idehozni.

2013. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!