Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki most a FIDESZ-re szavaz!...

Aki most a FIDESZ-re szavaz! Ha nem teszi jobbá az országot 2014-ig, akkor kire szavazol?

Figyelt kérdés
Én most 100% hogy a Fideszre szavazok,mivel őket tartom az egyetlen kormányképes erőnek,és jelenleg nem tartom hasznosnak a Jobbik radikálisságát.De ha nem lesz élhetőbb 2014-ig az ország a Jobbikra fogok voksolni.Bár reményeim szerint ezt nem kell megtennem,ez csak egy végső megoldás:)
2010. márc. 3. 18:41
1 2
 1/13 X. Maté ***** válasza:
0%
A JOBBIK-ra semmiképpen se!
2010. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges bármelyik mai parlamenti pártra szavazni, mert mindegyik meg van véve dkg-ra.

Egyszerűen nem képesek a társadalom akaratát képviselni a nagytőkével szemben, és a korrupciót sem képesek kizárni vagy csökkenteni.


ha nem szimpi ne szavazz a Jobbikra, de van más lehetőség is, akik ha bejuthatnának a parlamentbe, sokat változtathatnának a mai állapotokon!

2010. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
KDNP
2010. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2014 még messze van. Ha megnézzük akár csak az elmúlt pár hónap történéseit, látható, hogy milyen gyorsan tudnak egyes pártok 180 fokos fordulatot venni (lsd. SZDSZ-MDF közeledés). Vannak olyan nemrég alakult pártok is, amik még a következő években erősödhetnek annyira, hogy ha most nem is, de a következő ciklusban komolyabban labdába rúghatnak. Én is FIDESZ szavazó vagyok, a jelenlegi Jobbik számomra szóba sem jöhet, de még ők is változhatnak olyan irányba, amit el tudnék fogadni. Szóval erre a kérdésre én jelenleg nem tudok válaszolni.
2010. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2014 messze van. Fölösleges ilyen dolgokon rágódni.
2010. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

a Fideszre semmiféleképpen sem!!! Elég volt '98-tól 2002-ig! Ugyan olyan, mint az MSZP. Egyik kutya másik eb. Annyi a különbség, hogy az egyik bevalotta, hogy hazudott a másik nem.


Hajrá Jobbik/ MDF!

2010. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
debreceni zöldekre
2010. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
A Fideszre, mert utálom a komcsikat. Nekem elég ha kiszorítják az mszpt.
2010. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Jobbikra...egyértelmű
2010. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
2014 még bőven odébb van. De az is elképzelhető, hogy akkor már nagyob késő lesz a Jobbikra szavazni... 3:1-hez a születési aránya már nagyon rég azoknak, akiket vagy segéllyel vagy a dolgozó emberektől ellopott javakkal eltartunk.
2010. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!