Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » M1 hirado kicsit elfogult?

M1 hirado kicsit elfogult?

Figyelt kérdés

Egyik parttal sem szimpatizalok!


Tegnap evek ota eloszor megneztem az M1 hiradot. Egy kicsit meglepodtem, hogy csak Fideszes politikusok nyilatkoztak (raadasul az esetek nagy reszeben nem kozoltek informaciot, csak a baloldalt pocskondiaztak). A Fideszen kivul az LMP es a Jobbik kerult meg bele egy fel mondat erejeig, megpedig ugy, hogy az LMP szinten a baloldalt szolta epp le, a Jobbik pedig a Fidesszel ertett egyet.


Rossz napot fogtam ki, vagy tenyleg itt tartunk, hogy a hirado egyoldalu pocskondiazast kozvetit csak?


Ami az en elvarasom lenne: nulla pocskondiazas, a tervek ketoldalu, objektiv ismertetese...



2013. okt. 10. 08:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az a baj,hogy aki a netet nem ismeri és csak ezt nézi el is hiszi azt amit összehazudnak benne:d
2014. jún. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem a Kádári időkre emlékeztet az M1 műsorai és a híradó.

Megmondja mi kell hogy legyen a trendi egy magyar embernek, a híradások pedig vak hazudozások.

2017. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Fas..zszo..pó az összes magyar tv adó !! Mind az orbán seg...gét nyalja a


morzsákért !! És ennyi !! 30 éve nem nézek tvt ..

máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!