Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik ezek az ujgurok?

Kik ezek az ujgurok?

Figyelt kérdés
Melyik lyukból bújtak elő? Merthogy eddig egy büdös szót nem hallottam róluk, most meg hirtelen a legjobb testvéreink. Legalábbis a kurucinfó szerint. Melyik jobbikos pihentagyú találta ki ezt a legújabb baromságot?
2013. okt. 1. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Az ujgurok Kína egyik tartományának Hszincsiang–Ujgur tartománynak a lakói.

Lényegében europid beütésű ázsiai nép.


Személy szerint én nem hiszek benne, hogy a magyarok rokonai lennének.

2013. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mongolokkal rokon nép. Ezek szerint a mongolok is rokonaink? Kár, hogy ezt Batu kán nem tudta...
2013. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

[link]

[link]

[link]


Mondjuk, ha így néznek ki, azért elfogadnám őket rokonoknak.

2013. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ozmium42 ***** válasza:
55%

"Melyik lyukból bújtak elő? Merthogy eddig egy büdös szót nem hallottam róluk, most meg hirtelen a legjobb testvéreink."


Hát, haverom, szerintem neked kellene kihúznod a fejedet abból a bizonyos lyukból. Értem én, hogy semmi közöd nincs a magyarság etnogeneziséhez, ezért nem is hibáztatlak, hogy nem tudsz közösséget vállalni, de azért ilyen megnyilvánulásokra mégsem kéne ragadtatnod magad.

2013. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ők még azoknak a magyaroknak voltak vér szerinti unokatestvérei akik tatárjárás előtt itt éltek, mostanra annyira felhígultunk, hogy leginkább csak szellemben vagyunk egy közösségben velük.

Egyébként megnézel egy olyan igazi alföldi magyart, akkor felfedezel hasonlóságokat, arra az igazi pödrős bajszú nagyon enyhén mandula szeműre gondolok.

2013. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezőnek üzenem, az ujgurok egy nép, akinek a (nyersanyagokban gazdag) földjét a kínaiak elfoglalták, napjainkban is szó szerint irtják őket, a pusztulás szélére kerültek.


Ha lenne eszed, magadtól néznél utána és nem a gyakorin tennél fel egy kérdést, mert ezzel saját magadat járatod le.


Másrészről az empátia hiányáról is tanúbizonyságot tettél.



Ebben a katasztrofális helyzetben teljesen mindegy, hogy rokonaink-e vagy sem, ha segítségre szorulnak, nem ez a fő szempont.


Mint ahogy a vörös-iszap károsultak sem vérrokonaim, nem közvetlen hozzátartozóim, mégis segítek rajtuk a magam eszközével.


Ez különböztet meg minket egymástól, kedves kérdező.


Én vad idegen embereken segítek, te pedig még magadon se tudsz...

2013. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Az ujgurok a magyarság egyik ága, velünk azonos génállománnyal rendelkeznek és gyakorlatilag édestestvéreink. Közösek az őseink. Úgy is mondhatnánk, hogy egy másik magyar törzs.
2013. okt. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

"Mongolokkal rokon nép. Ezek szerint a mongolok is rokonaink? Kár, hogy ezt Batu kán nem tudta..."


Te aztán csöppet sem vagy tudatlan. xD

2013. okt. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

A teljesség igénye nélkül felsorolom most az általam ismert a magyarokkal VÉR SZERINT rokon népeket:


ujgurok

székelyek (fehér hunok)

örmények

törökök

tatárok

koreaiak


Távolabbi rokonaink:

japánok

kínaiak

mongolok

grúzok


Csak érdekességképp jegyezném meg a kongói magyar törzs létét Halitu falu közelében, 573 fővel. Talán sokan nem hallottak még róluk, ez azért kevésbé meglepő, mint az hogy valaki az ujgurokat nem ismeri. Ők magyarnak nevezik magukat, nem adtak más nevet a törzsüknek, máig is a magyar nyelvet beszélik.

2013. okt. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Es az a kongoi magyar torzs feherboru vagy feketeboru?
2013. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!