Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jobb lenne minden?

Szerintetek jobb lenne minden?

Figyelt kérdés
Jobbikosok, kissebbség utáló magyarok, miért gondoljátok hogy ha a jobbikra szavaztok minden meg fog oldódni? Minden rosszabb lesz! Elkezdődnének a megindulások éjszaka, gyujtogatások, romagyilkosságok, stb. Erre a kissebségnek is lenne egy-kettő válasza, és kitörne egy nagy polgárháború, ami nagyon sok magyar-roma áldozatokkal járna. A többi ország úgysem engedné, hogy itt roma diktatúra legyen hiába kilépnének az euból, úgy már mégjobban tönkre menne az országotok, ráadásul a többi ország bele avatkozna a polgárhábórúba, semmi nem lenne jobb, csak az országot vinnétek jobban a föld alá. Miért lenne ez nektek jobb ?
2013. okt. 1. 00:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"tönkre menne az országotok".... ??? Hogy érted, hogy országotok? Miért ez nem a te országod is? Magyarul írtál, tehát elvileg a tied is nem??


Amúgy meg miből gondolod, hogy most nem törne ki polgárháború? A magyargyilkosságok, amik mindennap benne vannak a hírekbe, az neked nem számít, te idegenszívű?? Csak, ha cigányokat ölnének???

Nem vagyok jobbikos, de muszáj válaszolnom.

Jobban a föld alá? Ennél?? Hová lehet még süllyedni? Miért nem a politikusokat kéred számon? Egyáltalán ki vagy te?

2013. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ezek minden alapot nélkülöző képzelgések kedves kérdező.

Azért szavazunk sokan a jobbikra, mert jelenleg ott találhatók a leghitelesebb politikusok. A többi már rég leszerepelt.

Igen, lehet, hogy kilépnénk az EU-ból, ami eddig is csak szívás volt. Önellátásba fognánk és kis országként így sokkal nagyobb esélyünk van a túlélésre mint ebben a hatalmas olvasztótégelyben.

Mindig jöttök ezzel a cigányellenességgel.

Minden becsületes embernek származástól függetlenül azaz érdeke, hogy biztonságos országban élhessen.

Jelenleg rasszista cigány bűnözők naponta vernek agyon idős, magatehetetlen idős embereket, nőket erőszakolnak, gyerekeket terrorizálnak utcán, lakásokban. Ha valahol rabolnak, és az áldozatot ezen felül brutálisan bántalmazzák, meggyilkolják, kivétel nélkül MINDIG cigány az elkövető! A cigányok által elkövetett bűncselekmények jellemző ismérve a BRUTÁLIS KEGYETLENSÉG!!

Hát meddig tűrik el ezt a magyarok mit gondolsz??

Nem, nem lesz polgárháború, nem ettől félnek a cigányok, hanem attól, hogy olyan vezető kerül hatalomra, aki visszahozza a halálbüntetést és megszigorítja a börtönöket úgy, hogy ne szanatórium legyen mint most, hanem elriasztó hatású. Ha ehhez ki kell lépni az EU-ból, akkor ki kell lépni. Ez így tovább nem mehet.

És ezzel minden tisztességes becsületes cigány ember is egyetért.

2013. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Aza baj, hogy megbélyegzietek az összeset.

Azért montam ezt hogy "országotok" mert nem tartjátok a kissebbséget magyaroknak (amit megértek)

Ez nem trollkodás, ez a véleményem.

Hogy ki vagyok én? Egy kissebbség.

Törtélelemmel meg annyit, hogy most nem a zsidókról volt a szó. Példát mondtam hogy hitler se tálalta ki hogy mi a "prograpja". De te ezzel jössz engem oltani a történelemmel.

Hülyének néztek, egy olyan témában, ami simán megtörténhet.

2013. okt. 1. 12:18
 24/27 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a magyargyilkolásról meg ennyit, hogy nem csak magyarokat bántalmaz a kissebbség! Ugyanúgy kirabolja, beleköt a fajtájába, jah és vannak arabok, meg más "színesbőrű"nemzetiségek is, azok nem lehetnek elkövetők ?
2013. okt. 1. 12:23
 25/27 anonim ***** válasza:

Hát, utóbb mindig kiderül, hogy nem.

Egyébként nem vagytok egy kalap alá véve az aljával, csak azokkal a cigányokról akikkel semmi gond nincs, nem szoktunk beszélni, mert minek. Normális, hétköznapi emberek, ugyanúgy beilleszkednek a társadalomba, magyar barátaik vannak. Ne mondd, hogy nem igaz, mert én is ismerek ilyet nem is egyet.

Ez pont olyan mint a zsidózás. Amikor szidjuk a zsidókat, nem alapvetően a zsidó származású emberekről van szó, hanem csak és kizárólag a talmudista, cionista sz..háziakról akit szintén a becsületes zsidó ember is ugyanúgy megvet és elhatárolódik.

Persze való igaz, hogy vannak minden nációban ostoba elvakult gyűlölködők, ezellen nincs mit tenni.

De lényeg, hogy a becsületes embernek, legyen magyar, cigány vagy zsidó nem kell félnie a jobbik hatalomra kerülése esetén sem. A pártban ugyanis nem ezek az ostoba gyűlölködők vannak, még ha a szimpatizánsai közt akadnak is ilyenek szép számmal. Ők ugyanúgy meg lesznek büntetve önbíráskodás esetén mint bárki más.

2013. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

# 12

Ezt a fasságot megint honnan vetted?Az ATV-ből?

2013. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
#25. Dehogynem vagyunk egykalap alá véve az aljával, igen is a többség egykalap alá veszi az összeset! Tudnék mesélni, meg saját magam is tapasztaltam. Figyelj őszinte leszek, nekem csak annyi a "bűnöm" hogy segélyből élek mert vidéken nem nagyon találni munkát. De ezért sokan utálnak meg megvetnek. De meg látjuk mit hoz a jövő.
2013. okt. 1. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!