Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jobb lenne minden?

Szerintetek jobb lenne minden?

Figyelt kérdés
Jobbikosok, kissebbség utáló magyarok, miért gondoljátok hogy ha a jobbikra szavaztok minden meg fog oldódni? Minden rosszabb lesz! Elkezdődnének a megindulások éjszaka, gyujtogatások, romagyilkosságok, stb. Erre a kissebségnek is lenne egy-kettő válasza, és kitörne egy nagy polgárháború, ami nagyon sok magyar-roma áldozatokkal járna. A többi ország úgysem engedné, hogy itt roma diktatúra legyen hiába kilépnének az euból, úgy már mégjobban tönkre menne az országotok, ráadásul a többi ország bele avatkozna a polgárhábórúba, semmi nem lenne jobb, csak az országot vinnétek jobban a föld alá. Miért lenne ez nektek jobb ?
2013. okt. 1. 00:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
miből gondolod hogy a jobbik cigányokat ölne, illetve hagyná hogy megöljék őket? Hidd el a cigányoknak is sokkal jobb lesz ha a jobbik kerül hatalomra, persze először nem tetszene nekik hogy nem csinálhatnak azt amit akarnak, de ha sikeresnek bizonyul a jobbik integrációs programja, akkor az nagy előrelépés lesz a békés együttélés felé
2013. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem történne ilyen. Nagyobb lenne a közbiztonság, ennyi. Ha a Jobbik elkezdené mészárolni a cigányokat csak úgy, azonnal eltűnne a támogatottságuk, sztem még jobban, ahogy az mszpnek eltűnt 2006ban. Ráadásul az EU is közbelépne.


Ha félni akarsz a jobbiktól, akkor inkább félj attól hogy meggondolatlan, túl meredek intézkedéseket hoznának, vagy esetleg túl jól járnának az orosz cégek (mert asszem a jobbik oroszországgal haverkodna inkább, mint amerikával). De nincs értelme félni, a jobbik úgyis csak kis párt marad, amilyen birkák az emberek, megint az mszp vagy a fidesz fog győzni.

2013. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
45%

Magyarország így is halálra van ítélve.


Hiszen ha a cigányok túlszülik itt az európaiakat , akkor sem lesz már Magyarország

Legalábbis megszűnik Magyarországnak lenni , mivel akkorra már nem lehet a magyar néppel azonosítani.


Magyarország így is , úgyis a föld alá kerül.

2013. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ne vegyünj rá mérget hogy a fidesz nyer, magyarország 80%-a jobbik szimpatizáns. Nagyon is nagy esélye van a hatalomra. És nem félek, csak attól hogy mivan mégis megnyeri, és a siker miatt be indulnának, és elkezdődne a mészárlás. Nem jobbikosokra gondolok én, hanem náci, mélymagyar hazafiakra, aki észnélkül levadásznának pár cigányt az éjszakában. Nagyon is valószínű! És attól félek, hogy ártatlanok fogják annak a levét meginni.
2013. okt. 1. 00:25
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Miért T. kérdező most jobb ami van? Ahol lakom egy öregasszonyt összevertek és kirabolták a cigányok mégis hallottál róla valamit bármely médiában? Ha szőnyeg alá söprik a problémát az még attól létezik. Szerintem még mindig jobb alternatíva ha kormányzati szinten próbálják(inkább kényszeríteni kellene) jobb emberi útra téríteni a cigányokat. Mert ha egyszer betelik a pohár és a sok kirabolt,megcsúfolt ember veszi kezébe a problémát, na akkor lesz itt vérengzés. Ahogy haladnak a dolgok nem is soká.
2013. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#3. Nomákat miért nem tardod magyaroknak? Nem is nézitek őket magyaroknak, akkor ők hogy néznék magukat annak? Tisem fogjadjátok be ezt a népet, tisem akarjátok. Csak miheztartás végett.
2013. okt. 1. 00:28
 7/27 A kérdező kommentje:
kedves #5. Miért mondod úgy, hogy "cigányok" ? Most akkor engem is belekeversz az bűncselekménybe? Mert ugyanis én Roma vagyok. Akkor én is bele tartozom amit azok, a f @ s z fejek elkövettek?
2013. okt. 1. 00:32
 8/27 anonim ***** válasza:
nőtt a támogatása a jobbiknak de baromság hogy az ország 80%-a jobbik szimpatizáns, már csak azért is mert kb az emberek fele szarik a politikára
2013. okt. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"magyarország 80%-a jobbik szimpatizáns"

persze

2013. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én is jobban örülnék a jobbiknak, de semmi nem támasztja alá azt, hogy ők úgy fogják vezetni az országot, ahogy most mondják. Mivan ha polgárháborút csnálnak? Nézzük csak a Cosma gyilkosságot: egy roma banda követte el, mégis gyerekek, asszonyok haltak meg érte, akiknek közük nem volt hozzá, jó elismerem, hogy romák gyakrabban, ölnek magyarokat, rabolnak ki, de miért nem az a bűnös réteg bűnhődik érte? Miért kell olyan romának elszenvednie a magyarok szitkozódásait/bosszúját? És mi rá a garancia, hogy nem lessz vérengzés?
2013. okt. 1. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!