Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jobb lenne minden?

Szerintetek jobb lenne minden?

Figyelt kérdés
Jobbikosok, kissebbség utáló magyarok, miért gondoljátok hogy ha a jobbikra szavaztok minden meg fog oldódni? Minden rosszabb lesz! Elkezdődnének a megindulások éjszaka, gyujtogatások, romagyilkosságok, stb. Erre a kissebségnek is lenne egy-kettő válasza, és kitörne egy nagy polgárháború, ami nagyon sok magyar-roma áldozatokkal járna. A többi ország úgysem engedné, hogy itt roma diktatúra legyen hiába kilépnének az euból, úgy már mégjobban tönkre menne az országotok, ráadásul a többi ország bele avatkozna a polgárhábórúba, semmi nem lenne jobb, csak az országot vinnétek jobban a föld alá. Miért lenne ez nektek jobb ?
2013. okt. 1. 00:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

Te akkora jövendömondó vagy mint a TV jósok!Politikus vagy hogy így tudod mi lenne?

Ekkora baromságot mint amit leírtál ebben a 6 sorban... gondolom még 18 se mûltál el még a fejed lágya se nött be!

2013. okt. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Miért szerinded mi lenne ?? Az , hogy majd szépen milliárdokat költene a Jobbik a romák integrálódására, :D mellesleg akiket gyűlölnek, és kiakarnák toloncolni az országból ?? Gondololkozz már egy kicsit! Szó sincs itt integrálódási programról. Az csak egy álca. Hitler se bökte ki a népnek mit akar, csak már akkor, mikor megkapta a hatalmat. Egy fajgyűlölő náci párt soga nem integrálha az ellenségeit. Szal elég naív vagy. És még te nézel le engem.
2013. okt. 1. 01:11
 13/27 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj meg de te nem vagy CIGÁNY!! Te csak 1 kis ostoba provokátor vagy, kb a rózsadombról. Nagyon sok cigány ismerősöm van,de egy sem hívja magát romának!! Szívből utálják ezt a rájuk ragasztott "nevet". És hogy miért írtam az előbb hogy cigányok? Mert többen voltak az elkövetők,tehát:többesszám. Nem azt írtam hogy a cigányság!! Van ugye némi különbség?!!
2013. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Na persze... cigányok-cigányság, nektek tök mind egy. Úgyis magát a cigányságot gyűlölitek, mert ha nem így lenne, akkor nem általánosítanátok. De jó is hogy nem nézel cigánynak/romának, ennek nagyon örülök (habár mégis az vagyok) én nem tartom magam cigánynak, se romának, TI tartotok engem cigánynak, és ítéltek, bélyegeztek meg. Miért hülyeség az, amit leírtam a soraimban ??
2013. okt. 1. 01:21
 15/27 A kérdező kommentje:
Neked a tény és a valóság hülyeség ? Te vagy nagyon tapasztalatlan vagy, vagy nagyon gyerek még.
2013. okt. 1. 01:26
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező te beteg vagy.


"Elkezdődnének a megindulások éjszaka, gyujtogatások, romagyilkosságok, stb."


Téged kezeltetni kellene.

2013. okt. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%

"Hitler se bökte ki a népnek mit akar, csak már akkor, mikor megkapta a hatalmat."


Nono, ne akard úgy felfesteni a dolgot mintha Hitler akarta volna és a nép nem. A zsidók kétszer nyomták le a német népet, először az Első Világháború idején az Usa hadbarángatásával, második a Nagy Gazdasági Világválság idején a bojkottjukkal. A német nép éhezett és pokolra kívánta a zsidókat. Ott külön náci párt alakult az NSDAP, melybe rengetegen beléptek és támogatták. Semmi sem Hitleren múlott, bárki más került volna hatalomra akkor is lesöprik a zsidókat.


Lehet hogy történelmet is kellett volna tanulnod?

2013. okt. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
32%
Ebben az országban csak akkor fog minden megoldódni, ha újraválasztjuk a Fideszt. Még sok terve van Orbán Viktornak, melyeket nem lehet 4 év alatt véghez vinni, viszont ha kap elég időt, akkor jelentősen növekedhet az életszínvonal. Már most megindult egyébként egy növekedés ez ügyben, a rezsicsökkentés és a családi adókedvezmény által sokkal jobban élnek az emberek, mint valaha.
2013. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15%
Utólsó...Én s így gondolom!!!!!!Hajrá Fidesz!
2013. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Úristen ember, nyugtass meg, hogy trollkodsz, és nem vagy alapjáraton ilyen hülye! :D


Szerinted ez így működne?


És akiket fordítva megöltek azok mit ártottak nekik?

2013. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!