Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor én megőrültem?

Most akkor én megőrültem?

Figyelt kérdés

Olvasom a hírt:

Francis Ciarán Tobin november 8-ig kért haladékot a magyar hatóságoktól, hogy megválaszolja, elkezdi-e Magyarországon hároméves fogházbüntetését.


Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter megerősítette, hogy a leányfalui ír gázoló a napokban levélben kérte, hosszabbítsák meg a válaszadás lehetőségét. Tobin levelében garanciákat is kért arra, hogy megfelelő életkörülmények várják a magyar börtönben, és arra, hogy magyarországi fogvatartása idején tartani tudja a kapcsolatot családjával.


Hát persze. Szauna, jakuzzi egy külön lakosztály személyi szakáccsal, uszodával teniszpályával. 50 megás internet ...


Még csak az érdekelne vajon lesz e közbeszerzési pályázat kiírva Tobin úr igényeinek a kielégítésére, vagy állami érderkre hivatkozva pályázat nélkül készül majd el a nagy beruházás.


Tulajdonképpen én selyem kötéllel kötném föl egy díszesen faragott akasztófára a város főterén.



2013. szept. 27. 16:30
 1/8 tetro ***** válasza:
100%
mi a kérdés?
2013. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene a Navracsicsot pont emiatt felakasztani?
2013. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha jó törvények lettek volna Tobinka , az előzetesbe várta volna az ítéletét és szóba se jött volna ,hogy elhagyhassa az országot míg le nem tölt azt a laza 15 évet ami normálisan kapnia kellett volna tettéért .

De mivelhogy hazug világ van hazug törvényekkel és olyanok döntenek akiknek már nem sok közük van a hétköznapi világhoz és a tradicionális normalitásokhoz ide jutottunk és ilyen ítéletek is lehetnek.

Ha az ír hivatalkukacoknak emberi lelkük lett volna nem védenék a bűnöst.Mint ahogy az ír közvélemény sincs Tobin mellett.

Bár evvel az évtizedes hercehurcával szerintem már többet szenvedett, mintha már rég leülte volna azt a pár évet.Akár itt akár otthon.

2013. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

k. anyját az összesnek.

a gázolónak és azoknak, akik kiengedték az országból.


az ilyeneknek csak azt lehet kívánni, hogy az összes rokonával ugyanaz történjen, mint a két ártatlan gyermekkel.

2013. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Elég botrányos, ami történik, hiszen ha jól emlékszem 2000-ben történt ez. Már rég új életet kezdhetett volna ő is, meg az apuka is. De, amíg ezt felhozzák állandóan, nem lesz nyugta senkinek.


Ilyenor örülök, hogy megrövíditettem azt az országot pár ezer euróval, mert nincs lelkiismert furdalásom.

2013. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Kibulizták az írek.

Azt hogy ne itt üljön mát a nemzetközi jog alkalmazása miatt nem tudták megoldani, lekésték a lehetőséget 4 évvel.

De amit csak tudtak kibundáztak Tobin számára.

2013. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3


Ki akarja Navracsicsot felakasztani? Én nem. A hír se igazán róla szólt.

De márlátom, hogy mivel ugyanazon a bolygón élünk, így csakis megőrültem. :-)

2013. szept. 27. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!