Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 vagyok. Teljesen megőrültem...

17 vagyok. Teljesen megőrültem? Hiányzik az iskola! Tavaj kirugattam magam félévkor, és elkezdtem dolgozgatni, de most minden barátom ment suliba, én meg rohadok mert nincs munkám sem, és egyedül vagyok, és depis lettem:S

Figyelt kérdés
ez normális? Mit lehet tenni? vissza már sztem nem lehet menni :=(
2013. szept. 3. 14:31
 1/7 A kérdező kommentje:
és fiú vagyok.
2013. szept. 3. 14:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Nézz utána, hogy visszavesznek-e a régi sulidba. Ha nem akkor levelezőn végezz el valamit, mert érettségi és szakma nélkül a büdös életben nem kapsz munkát magadnak.
2013. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legalább gyorsan megjött az eszed! :) Levelezőn érettségizz le, ott folytathatod ahol abbahagytad!
2013. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zabmester ***** válasza:

Nem őrültél meg, csak valószínűleg kezdesz rájönni, hogy hülyeséget csináltál. Az a típus vagy, aki a saját kárán tanul.

Mondjuk én is hasonló voltam, én sem csináltam meg normálisan a középiskolát, inkább dolgoztam, aztán pár évvel később, levelezőn fejeztem be, amikor benőtt a fejem lágya, és utána mentem egyetemre is.


Amúgy amit te még megtehetsz, hogy keresel magadnak egy iskolát, ahova felvesznek, és ott befejezed a sulit, legfeljebb csúszol egy évet. Ha nappalin nincs ilyen, akkor keresel estit vagy levelezőt.

2013. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nappalira szeretnék menni ha lehetne, de nem tudom lehet e:(


komolyan aztmondják a netes haverjaim örüljek neki h nem kell iskolában rohadnom, meg h szabad lehetek, de most úgy érzem elment az eszem, mert én gyűlöltem iskolába járni meg minden de most csak arra vágyok hogy megcsinálhassam a házit és társaságban lehessek és tanulhassak, és ne itt rohadjak egyedül, unalomban, és nem akarom h egy senki legyek :(

2013. szept. 3. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
22 éves korodig járhatnál nappalira, bár nem biztos, hogy oda vesznek vissza, ahonnan eljöttél. Bár a tanárok biztos örülnének, hogy végre megjött az eszed.
2013. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:
Mehetsz nappalira, de akkor menj és intézd! Sőt, igazából azt nem lehetne, amit most csinálsz, hogy nem jársz iskolába. Ki sem rúghattak volna úgy, hogy nincs másik iskola, ami átvesz, mert még tanköteles vagy, a 16 éves korig tartó tankötelezettség csak a nálad később iskolát kezdőkre vonatkozik, rád még áll az, hogy 18 éves korodig (illetve annak a tanévnek a végéig) suliba kell járnod.
2013. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!