Megőrültem volna?

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok. A szüleim-anyukám kiskorom óta szinte napi szinten vitázik apukámmal a pénz miatt. így nőttem fel. Rám is sokszor kiabált, kiabál ok nélkül. Kb 2 éve azonban nem birok hallgatni a kiabálást, mert ha elkezdődik, elkezd rázkódni a kezem és ordítani szeretnék, kiabálni, ami sokszor sirásba fordul. Már akkor is, ha csak egy kicsit felemeli a hangját. Miért van ez?Mit tegyek?:(
2013. júl. 12. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert pszichésen kikészítettek és így jelentkezik nálad testi tünet gyanánt...
2013. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Add ki magadból a mérget, más út nincs.
2013. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt: Ezt megteheted úgy is, hogy leordítod őket, de le is írhatod, vagy lerajzolhatod. Vagy menj el futni.
2013. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Sajnálom a helyzetedet.

Én házban lakom és ezt a feszültséget úgy adtam ki magamból ,hogy kiálltam az udvarra és kiabáltam. Ez annyira lenyugtatott..

Mostanság már nincs annyi feszültség ,de azért ,hogy biztos legyek magamban eljárok kocogni és kondi terembe is:)


Neked is olyan megoldás kellene ahol sokszor vagy távol otthonról.


Esetleg a barátoddal nem tudtok összeköltözni? Én egyre több olyan havertól hallom ,hogy hasonló lánnyal jött össze mint te és harmonikus nyugodt kapcsolatban élnek.


22/f

2013. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szépen meg szoktam őket kérni, hogy ne kiabáljanak, erre leorditanak, hogy ne hisztériázzak. Pedig ez nem hisztéria, nem akarom, mégis ilyen reakció jön elő belőlem. Fel sem fogják, hogy nem tudom magam kontrollálni..Kedves utolsó válaszoló, nincs barátom.
2013. júl. 12. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
kezdj el járni kick boxra! én azt tenném, mert azzal le tudod vezetni ès ki is kapcsol!,meg írhatsz naplòt is.
2013. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy nőttem fel(20/F) és én 16 éves koromban meg untam és úgy leugattam a fejüket ahogy el se tudod képzelni mocskosul. 1 hónapig nem szóltak hozzám de nem is érdekelt bár ezzel nem sokat érrtem el ugyanúgy csinálták tovább csak velem lettek másmilyenek
2013. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!