Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina szerintetek...

Morvai Krisztina szerintetek is jól néz ki, csak kicsit butácska?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 00:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem hiszem, hogy változtat azon a tényen, hogy a gyerekei zsidók. Azt pedig tőle tudjuk, hogy milyen mocskos szemét népség az. Tök jó, hogy mindent megtudtok magyarázni, nagyon tetszik.:) Ha az apám üzbég, az anyám meg indián, akkor én mindkettő vagyok, nem? Vagy csak anyai ágon öröklődnek a zsidó szemétségért felelős gének?:)
2009. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ha a rabbi gyereke, soha nem lát kipa-t , hatalmas pajeszt, és a karácsonyfát díszíti és nem a menorán gyújtogatja a gyertyákat, akkor soha nem lesz bipsi
2009. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
67%

Szerintem is majdnem szép, korát tekintve mindenképpen az.

Az eszét és a bátorságát meg sokan megirigyelhetnék, de úgy látom ehelyett a szoclibeknél jól bevált gyűlöletkeltés útjára léptetek.

2009. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, hogy nem tetszik. Nehogy már ez is politikai kérdés legyen. De ha ez megnyugtat Lendvai Ildikó sem az esetem.
2009. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
40%
sunáznám
2009. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%

Aszondja butácska.

-Magyar jogász, egyetemi docens az ELTE Állam és Jogtudományi Karán. A magyarországi családon belüli erőszak jelentős kutatója.

-Az ELTE Apáczai Csere János Gimnáziumában érettségizett biológia-latin tagozaton, majd az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán szerzett diplomát 1986-ban cum laude fokozattal. Egy évig ügyvédjelölt volt a Pest Megyei Ügyvédi Kamara alkalmazásában, majd bírói szakvizsgát tett. 1987-től mind a mai napig az ELTE Állam- és Jogtudományi Kar Büntetőjogi Tanszékén tanít, jelenleg docensi beosztásban.


1989-ben Londoni Egyetem Kings College Jogi Karán tanult, ahol a Master of Law (LL.M) tudományos fokozatot nyerte el. 1993–94-ben az Amerikai Egyesült Államokban, a Wisconsini Egyetem (Madison) Jogi Karán tanított, 1995-ben az évet Strasbourgban töltötte, ahol az Európai Emberi Jogi Bizottság jogászaként dolgozott.


Ezek után kíváncsi lennék a kérdező iskolai végzetségére, és elért eredményeire.

2009. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
54%
Elárulok valamit, nem a címek minősítenek, hanem a tettek. Aki ilyen beszédet mond az EU parlamnetben annak akárhány címe van még primitív marad.
2009. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

> Aki ilyen beszédet mond az EU parlamnetben annak akárhány

> címe van még primitív marad.


Mármint melyik beszédekre gondolsz? Amelyben megvédi a _magyar_ gazdákat? Vagy a magyar tejtermelőket? Vagy amelyikben kiáll a magyar _dolgozó_ emberek mellett? Vagy amelyikben a békés tüntetőket ért brutális rendőrfellépésekről beszél? Gondolj bele: SENKI sem képvisel igazán TÉGED, mint becsületesen dolgozó embert, kivéve ő(k).


Hja, méghogy primitív.....

2009. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Tudod nem csak az számít mit mondasz, hanem legalább annyira az is, hogy hogyan mondod. Azzal, ha primitíven nyilvánulsz meg többet árthatsz az adott ügynek, mint segítesz. Ez különösen igaz a poltikára. Tudja egyáltalán valaki mi ellen tiltakozott Hruscsov, amikor az Ensz-ben a cipőjével verte az asztalt? Kevesen. Mindenki csak arra emlékszik, hogy bunkó, paraszt volt. Szóval én az ilyen képviseletből kösz, nem kérek.
2009. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%

akkor felvilágosítanék néhány embert.

titeket minősít az, ha azt hiszitek attól lesz valaki okos ember, ha ilyen-olyan végzettsége van.

egy majmot is be lehet tanítani arra hogy magoljon.

az iskolákkal kapcsolatos felfogását sem értem egyes szülőknek, tanároknak.

a gyerek nem akkor okos ha kitűnő könyörgöm.

ezt szorgalomnak hívják. krisztikénk szeret tanulni, így elvégzett egy pár iskolát. szorgalmas ember.

de nem ettől lesz valaki okos, értelmes ember. ideje lenne ha mindenkiben tudatosulna.

az okos ember informálódik, szinte minden témához hozzá tud szólni, ok-okozati összefüggéseket képes meglátni, önálló gondolatai vannak, logikusan gondolkodik, olvasott stb.

félreértés ne essék, nem azt mondom , hogy minden ember aki egyetemet végzett egy seggf.j, és sötét. de nagy butaság azt gondolni, hogy azért mert van egy diplomája valakinek, akkor ő biztosan naaagyon okos.

2009. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!