Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina szerintetek...

Morvai Krisztina szerintetek is jól néz ki, csak kicsit butácska?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 00:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
nem néz ki rosszul, csak a nyafogós stílusa számomra idegesítő
2009. nov. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
nekem nem tetszik
2009. nov. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egy korlátoltagyú... :-P
2009. nov. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy ilyen kaliberű nőre nem lehet rámondani, hogy butácska. Arra gondoltok, hogy butaságokat beszél politizálás közben? Jól ki van ott találva mit miért mond, nem azért mondja, mert butácska, és hülyeségek jutnak lépten nyomon az eszébe. Ha lépten-nyomon butaságokat hordana/hordott volna össze, akkor inkább megszabadultak volna tőle/meg sem szerzik maguknak.
2009. nov. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%

Ja persze, a tömeg megszabadul a butáktól, nem ad nekik helyet...


Benkő, Pákó, Ding-dong Pici, Győzi, Boros-Bocskor, stb.stb.stb.

2009. nov. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

SZerintem sokkal okosabb, mint amilyen szép! Egyáltalán nem buta, és egyáltalán nem szép, de nem is szépségversenyen van, hanem politizál (ni próbál)!


Amúgy pedig nem 20 éves, olyan amilyen, ápolt politikus nő.

2009. nov. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem csúnya nő, és nem is buta, de vagy megzakkant, vagy igen jó pénzért árulja magát. Ez a két lehetséges magyarázat van ugyanis arra, amikor valaki papagájt csinál magából ország-világ előtt.
2009. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%
Hát az arca olyan mintha felvarrták volna.:) Egyik nap kaptam valami e-mail-t, ami azt taglalta, hogy kik a zsidók a magyar közéletben, utálom az ilyen szélsőjobbos baromságokat, de átnéztem. A listán rajta volt Balló György is fél, órát röhögtem, ezekszerint Krisztikének is zsidó gyerekei vannak:::)))
2009. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

A listán rajta volt Balló György is fél, órát röhögtem, ezekszerint Krisztikének is zsidó gyerekei vannak:::)))


Biztos hogy nem.

A zsidóknál az alanyi jogok öröklésénél az anyai ág a befolyásoló.

Ha neked zsidó anyukád, de nem az apukád, akkor már ma mehetsz Izraelbe kopogtatni.

Fordítva nem.

2009. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép nő, és biztos, hogy nem buta, okosabb a magyarok 99.99 %-ánál simán. Gondoljatok bele: ilyenolyan doktor, tanár, stb., stb., ezt nem lehet az ecserin megvenni.
2009. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!