Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képzelitek Magyarország...

Hogy képzelitek Magyarország jövőjét?

Figyelt kérdés
kormányok, gazdaság, életszínvonal, egészségügy bármiről írhattok.

2013. szept. 22. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kiadnak egy összefoglaló kötetet az elmúlt tíz nap Alkotmánymódosításairól minden teliholdkor. Amúgy amit muszáj lecserélni megteszik, természetesen a haveri kör zsebét és farpofáját kibélelve természetesen, némi uniós pénzből, ami nem vagy még nem cserélhető az megmarad és tovább romlik. Egyenlőre lassú lecsúszás vár Magyarországra nem több, amíg a világ elhúz mellettünk.
2013. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, èn nem várom meg, hogy a Fidesz "hosszútávú tervei" beèrjenek, mert addigra egy szülövel ès kèt testvèrrel kb. èhen halok itt a keleti országrèszben. Így is minden napunk rettegèssel ès nèlkülõzèssel telik, mihelyst lehet, sajnos nekem is indulnom kell külfõld felè :/
2013. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha visszahehetnék az időben,akkor, nem lett volna kiegyezés(1867),nem lett volna Tranon,s akkor sok minden másképpen alakult volna mára,talán mi is lehetnénk egy olyan,vagy ahhoz hasonló állam,mint az Egyesült Királyság Nagy-Britanniában.
2013. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A megszokott Fidesz-baloldal kormányrotáció maradni fog, megspékelve ezt minden online fórumon a Jobbikos hülyék meggyőződéses kommentelésével, hogy NA 2038-BAN MOST MÁR TÉNYLEG EZER SZÁZALÉK, HOGY NYERÜNK, EDDIG CSAK TÖK VÉLETLENÜL NEM SIKERÜLT.


Gazdaság nagyon sok faktortól függ, nehéz 1-2 évre is előre látni, nemhogy általánosságban a jövőbe, évtizedekre előre. Valami új, regionális erősségű nagyvállalat szerintem létre fog jönni, OTP és MOL-hoz hasonló méretben.


Életszínvonal kvázi stagnál, de az egészségügy enyhén javulni fog, előbb-utóbb elfogy az összes idióta stadion meg uszoda, amit fel lehet húzni/újítani és csak eszükbe jut az EU-s pénzek kórházakra költése is.

2013. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, és megfogadtam, hogy addig nem jövök haza, amíg Magyarország ismét élhető hellyé nem válik. Szóval lehet, hogy már sose fogok hazaköltözni vagy csak nagyon sokára.
2013. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném, ha a nép megerősödne, fellázadna a kormány ellen a sok hülyeségük miatt, mint ez a trafikmutyi, az utcanevek megváltoztatása, legyőznénk a korrupciót. Jobb munkahelyeket teremtsenek. Ne legyen ennyire drága az élelmiszer, a tandíj, a tancuccok. Ja, és a lakásárak kedvezőek legyenek, hogy a fiataloknak legyen lehetőségük mihamarabb kirepülni a családi fészekből és önálló életük lehessen.
2013. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha visszatekerném az időt, akkor megakadályoznánk a Budai Skála lebontását, az utcanevek megváltoztatását (eléggé össze vagyunk zavarodva most már), elutasíthattunk volna az Alstom metrókat és helyette orosz metrókat kértünk volna.

És néha azt kívánom, bár ne találták volna ki a trafikmutyit, mert ezek a Nemzeti dohányboltok már teljesen ellepik... pl. volt egy kis antikvárium a Bartók Béla úton egy neonbagollyal, és abba költözött be a dohányüzlet :(

Lehetnének rendesek is az emberek, többet törődhetnének a gyerekekkel, mert egyre gyakrabban hallom, hogy vannak olyan szülők, akik nem korlátozzák őket a nevelésben, ami nem jó.

2013. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!