Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képzelitek Magyarország...

Hogy képzelitek Magyarország jövőjét?

Figyelt kérdés
kormányok, gazdaság, életszínvonal, egészségügy bármiről írhattok.

2013. szept. 22. 15:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha a mostani kormány marad, sínen leszünk, ugyanis megtérülnek a hosszú távú befektetések, ezáltal növekedni fog az életszínvonal, a gazdaság meg fog erősödni, és az egészségügyre is több pénz fog jutni. Viszont, ha tegyük fel az MSZP kerülne kormányra, akkor a Fidesz összes eddigi erőfeszítése kárba menne és eljönne az az idő, amikor az infláció csúcson volt és bizonytalan volt mindenki.
2013. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én szerintem pont fordítva, ha a fidesz marad, minden rosszabb lesz. Sokkal rosszabb. Én csak a Jobbikban látok jövőt.
2013. szept. 22. 16:22
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Leírom a tutit.


2014 Fidesz 2018,2022 Jobbik Mi leszünk a sirályok a szemétdomb ezen részén.

2013. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
fidesz rendet rak ha kapnak meg negy evet amit remelek h megtortenik!!!! orban vegre tudja mit kell itt tenni csak nehez dolga van annyira nagy karokat okozott az mszp.
2013. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, akik a fideszt támogatják, mind ilyen 7%-os meg 20%-os emberkék XD
2013. szept. 22. 16:48
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
4-es te nem vagy normális...
2013. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
4-es: A fejemet tenném rá, hogy cigány vagy.
2013. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kormányok, életszínvonal ugyan ilyen lesz, mint az elmúlt 10 évben, az egészségügyben valószínű tovább nőnek a várólisták, terjednek majd a magánbiztosítók, privát ellátások.

Folytatódik a demográfiai hanyatlás, egyre kevesebb lesz a fiatal, egyre több az idős és a roma.

Nőnek a társadalmi különbségek, az ország népessége színesebb, heterogénebb lesz, hanyatlik a közbiztonság, valami olyasmi lesz, mint Brazília vagy az USA déli államai.

2013. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

"Azt vettem észre, akik a fideszt támogatják, mind ilyen 7%-os meg 20%-os emberkék XD"

Igen, ha valaki az interneten a Fidesszel egyetért, egyből vérszemet kapnak a balliberális bérkommentelők és lepontozzák, legyen szó Youtuberól, vagy Gyakorikérdésekről.

2013. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
utolsó, isten ments egy baloldali párttól, ide egy erős szélsőjobb kell, mint pl: FPÖ, de amíg nincs ilyen párt jó lesz a jobbik is
2013. szept. 22. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!