Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy áll Széles Gábor új...

Hogy áll Széles Gábor új csodája amitől "Magyarország olyan növekedési pályára áll amin már vagy ötszáz éve nincs"?

Figyelt kérdés

Nyárnak vége, gondolom egész nyáron ezen dolgozott, most már itt az ősz ideje lenne előállni vele.

[link]



2013. szept. 21. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus végén valakinek kommentbe azt írta, hogy októberben tér majd rá a témára.. én szkeptikus vagyok :D
2013. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos az ufók még nem szállították le az egyik kulcsfontosságú alkatrészt, így egy kicsit késik a nagy találmány bemutatása.
2013. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Szinte már kész van csak a liberálbolsevikok megpróbálják szabotálni.
2013. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Kb. mint Hitler atombombája.
2013. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez van ha az ember ufokkal üzletel. Bennük soha nem lehet bízni.
2013. szept. 21. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Na ezt a kérdést szerettem volna feltenni :)


Beírtam a fejembe, ha eljön az ősz, akkor Széles Gábor - Kék madár.

Most jutott eszembe, hogy nagy a csend.

Akkor most reszkess Tokamak vagy sem?



Az október is itt van pikk-pakk, nincs már tíz nap sem.


Vajon ingyenenergiás BKV buszok lesznek 1 Ft-os jegyárral?



(Azért nem ingyenes buszok, mert Dávidka 6 milliós éves jutalmát is össze kell dobni.)

2013. szept. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esélye annak, hogy hápogó zongorák potyognak az égből, mint annak hogy a köznép számára a szabadenergia készülékek elterjedjenek. Igaz hogy például Szabó László gyártott egyfajta szabadenergia generátort, de annak ára olyan magas, hogy a gazdagoknak sincs értelme megvenni, mivel 30 év alatt ha megtérül. Hogy Széles Gábor kivétel lesz-e és előáll egy TESCO gazdaságos energiaforrással? Nos önmagának lehet ilyen odahaza, mérnökei kifejleszthettek egyet. (Én magam is dolgoztam kutatóként egy másik nagy cégnél a szabadenergia témában, ezért állítom ilyen biztosan hogy örökmozgó létezik). De el tudjuk képzelni hogy tömegcikk lesz? 100 éve csinálgatják az ilyen örökmozgókat. El fog telni még 1 év, majd 10, majd 100, energiacella meg sehol nem fog lenni.
2014. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szaztizenegy válasza:

Kedves 8-as:


Csak a kezed bele ne érjen a bilibe...

2014. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Széles Gábor sajnos véletlenül kikapcsolta a Nemzethy Gravitációt, miközben az energiacellát bütykölgette, ettől felrepült az égbe, és a juefók elrabolták, feldugtak neki valamit...
2018. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!