Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a baloldalnak a...

Mi a baja a baloldalnak a turulszobrokkal?

Figyelt kérdés

Nem önkényuralmi jelkép. De pl. Kádár sírján idén nov. 1-én vörös csillagos koszorú volt. Márpedig a magyar törvényekg szerint is a vörös csillag tiltott önkényuralmi jelvény.

A turul pedig a magyar eredetmondák mitologikus madara. Kézai Simon szerint Attilától Géza fejedelem idejéig a koronás fejű turul volt a magyarság hadi jelvénye.


2009. nov. 5. 09:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
27%

Itt csak arról volt szó hogy engedélyek nélkül akkarták felálitani a szobrot amúgy (több gyerek menza pénze) komoly összegekért.

Gazdassági vállságban ne legyen már fontos egy régi jellkép emberek éheznek kapjumk már a józan eszünkhöz.

2009. nov. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló!

Remélem nem gondolod komolyan,h azért éheznek a gyerekek,mert felállították a turulszobrot...Azok a pénzek,amikkel segíteni lehetne a pl. a gyerekeken, vagy más rászorulókon más zsebekbe, villákba vándorolnak, még véletlenül sem egy nemzeti jelkép felállítására...inkább arra,h ezt a nemzeti jelképet minél inkább kitöröljék az emberek szívéből.

2009. nov. 12. 09:33
 43/47 anonim ***** válasza:
60%

ott a pont

éhező gyerekek? nem kell a cigányoknak annyi segély és nem fognak a Magyar gyerekek éhezni

+ a képviselőknek se kell a Rózsa dombon lakni és egyéb disznóságokat művelni

2009. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerű a válasz. A baloldalnak mindennel baja van ami csak magyar. Hajrá Jobbik!
2009. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
57%
Ha valamelyik büdös zsidónak nem tetszik a turul madár, mért nem kotródik izraelbe? Ha én kínában születtem volna vagy elfogadnám hogy kínai vagyok és így kell élnem vagy hazatakarodnék. De nem rikítanék hogy rakjanak minden sarokra magyar zászlót csak mert beraktam a seggem az országukba...
2010. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

" 17.27: Tudsz te egyáltalán valamit a holokausztról? Vagy csak a szokásos nyálfröcsögéses gyűlölet beszél belőled? Pont az ilyenek miatt, mint amilyen te vagy, van szükség az emlékművekre. És pont az ilyenek miatt őrzök (őrzünk) meg minden dokumentumot, ami ezzel kapcsolatos! Ja, és csatlakozom az előttem szólóhoz!"



Valószínűleg tud, azért kérdezte..

2010. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Nem a turulal mint jelképpel van baj hanem hogy komoly pénzekért engedély akkarták felállitani."


Nem baj hogy baromságot írsz, csak legalább helyesen tennéd :)

2010. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!