Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akartok újra balliberáli...

Miért akartok újra balliberális kormányzást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

A liberális politika Magyarországon nem működik, nem működhet.


Ez csak is egy olyan országban működhet, amely homogén, illetve a benne élő népek hasonló kultúrával rendelkeznek.


Például alapítasz egy országot ,aminek 1 millió olasz , 1 millió magyar és 1 millió lengyel a lakója.

Itt működhet a liberális politika ,mivel ezeknek a népeknek az alap értékrendje hasonló.


De ,ha ezek közé még beraksz 400 ezer cigányt , akkor megette a fene a liberalizmust, többet ártana , mint használna.Mint, ahogy ma is tapasztaljuk.

2013. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak a cigányok élősködnek, de tény, hogy a gyerekek rossz példát látnak: ha 3 éves korom óta az utcán bűnözőnek néznek azzá válok.
2013. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

12#

Igen, nem csak ők, de köztük nagyon gyakori.

Emellett gyakori még a megélhetési gyermekvállalás.

Az újszülöttek 40 százaléka roma volt, de ma már lehet magasabb ez az adat.


Egyébként, egy igazi neoliberális , szociáldarwinista gazdasági rendszerben a cigányok igen nagy része már rég éhen halt volna.

2013. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%

"Egyébként, egy igazi neoliberális , szociáldarwinista gazdasági rendszerben a cigányok igen nagy része már rég éhen halt volna."


Ja, vagy már rég sztálinista vezetése lenne az országnak, mert az emberek 99%-át nyomorba taszítja a csodálatos szociáldarwinizmusod és kitört volna a kommunista felkelés.

2013. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

Én nem akarok, főleg ha ugyanaz lenne mint idáig!

Pedig a mostanitól sem vagyok hasraesve.

2013. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert a ballibek nem kényszerítik a potenciális kölykeimre a kereszténykedést, és nem akarják "vértanúságra" nevelni őket. A ballibek legalább ideológiamentesen nyomorgatták az országot, és nem akarták, hogy mellé még prófétának is tekintsük őket.
2013. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem akarok, Isten ments tőle!!!
2013. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy amit én akarok, annak az-e a neve, hogy balliberális. De én olyat akarok, amelyik mindennap ugyanazt mondja. Nem váltogatja, hogy "szeretem az EU-t, nem szeretem az EU-t", "megegyezem az IMF-fel, gonosz az IMF, kipaterolom". Én olyan kormányt akarok, amelyiknek, ha meggyőződése, hogy az EU az ellenségünk, akkor megszakítja vele a kapcsolatot. Vagy ha azt tartja, hogy az EU jó nekünk, akkor nem mondja azt, hogy ellene harcolunk!
2013. nov. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!