Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként lehet a Jobbikra...

Melegként lehet a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

Patt helyzet.


Mérlegelnem kell a közbiztonság és a jogegyenlőség között.


Nem vagyok vak, látom, hogy Magyarországon vannak ezek az etnikai problémák.

Nem érzem magam biztonságban az országban , szerintem rossz a közbiztonság.

Többször is volt már afférom ahhoz a kisebbséghez tartozó egyénekkel és látom miket művelnek , milyen civilizálatlanok.

Finoman fogalmazva , nagyon ,de nagyon nem szeretem őket.


Én nem azok közé tartozom akik tangabugyiban táncolnak az úton,magamat "konzervatívnak" vallom.

A házasság intézményét pedig alapból marhaságnak tartom.



2013. szept. 15. 15:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
22%
A magánélet nem az utcára való,beállítottságtól fürretlenűl.Kérdezd meg szüleid,régen megszólták a nem azonos nemű párokat is.Pedig akkor még Jobbik se volt.
2013. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezd meg szüleid,régen megszólták a nem azonos nemű párokat is"


Milyen jó, hogy nem régen, hanem most van.

2013. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
22%

"A szerelem emberi jog,ha valaki homoszexuális,és őszinte szerelmet érez egy saját neméből való ember felé,ezzel nincs mit tenni,pláne nem lehet vitatkozni,éljenek boldogan,szerelmesen..."

Kapaszkodjatok,libsik!Az utolsó Barikád hetilapból idéztem.

A magamutogatásról is szó van,ha az értékrend szóról van fogalmatok!

2013. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
22%
22-es,majd,ha egy még szabadabb világban a gyereked narkós lesz,ne feledd,van ahol tolerálják,csak nálunk gyöpösebb a gondolkodás.Tőlem dughatsz is az utcán,én meg szólásszabadságomnál fogva kissé megzsupázgatlak,véleményként.
2013. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
39%

76%, ha három kommentet is írsz, akkor is látszódik, hogy csak te köpködöd a fosodat.


Az a te dolgod, hogy annyira prűd és/vagy hülye (vagy egyszerűen szimplán hazudozó) vagy, hogy szerinted az utcai kézfogás a drogozáshoz vezet. Normális lelkű, párkapcsolatban élő emberek teljesen természetes motivációja az, hogy ne négy fal között éljék az életüket, és ha el is merészelik hagyni a közös otthon, akkor ott se kelljen titkolózniuk fancsali arccal, csak hogy az ilyen hozzád hasonló megkeseredett örökkön-örökké magányos hülyék lelkecskéje "boldog" lehessen.


Ha már a Barikádot idézgeted, oké, azt állítjátok, hogy a szerelmet nemi határok nélkül ugyanúgy támogatjátok. Tehát akkor ugyanazok a szabályok vonatkoznak mindenkire és a tieid szerint senki sehol se foghatja meg a szerelme kezét, csak otthon.


Mert az sérti a közerkölcsöt, ahol a közerkölcs = a te erkölcsöd.


Értem én, hogy neked csak a kezed jut, de tőlünk, kapcsolatban élőktől ettől még ne vedd már el a felhőtlen boldogságot, nyomoronckám.

2013. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza 18-20.Az nem a kézfogásról szól.

Egy tendenciát vázoltam a mútból a jövő felé,stimmt?

2013. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%

Most így másodszor is olvasva,gurul a gyógyszered,kissé egysíkú vagy,nem tudom észrevetted-e,Én a válaszaimba toleráltam is,meg elmondtam a véleményem egy határról is.

Te meg szajkózod a betanult véleményed,majd begurulsz.Pont ti láttattok minket ilyennek,jöhet az önkritika!

Részemről pont.

2013. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

"1. kinek képzelitek magatokat, hogy azt hiszitek van autoritásotok egy ilyen helyzetben ítélkezni, hogy mi az elfogadható és mi nem? "


Miért, te kinek képzeled magad?


Neked van jogod, de mástól elvitatod?


Ejnye, hát milyen liberális vagy te? :))

Ezt tanították az LMP-nél?:)

2013. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
79%

Szia smileykat ismerő 59% :))) Nem tehetek róla, hogy olyan buta :))) vagy, hogy azt hiszed, hogy liberalizmus= minden szabad :)))


Higgyed csak nyugodtan, elvégre a politikátok nem alapul máson csak a vak hiten, a hiten, hogy jobbak vagytok mindenkinél és így megmondhatjátok másnak mesteri igazságotokat :))))


Sajnálom, ez nem így van :)))))

2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

"majd,ha egy még szabadabb világban a gyereked narkós lesz,ne feledd [...]"


Majd ha a gyereked bevallja neked, hogy homokos, te se feledd... ráadásul ezt még jó neveléssel se tudod kivédeni, a narkózást igen.

2013. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!