Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként lehet a Jobbikra...

Melegként lehet a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

Patt helyzet.


Mérlegelnem kell a közbiztonság és a jogegyenlőség között.


Nem vagyok vak, látom, hogy Magyarországon vannak ezek az etnikai problémák.

Nem érzem magam biztonságban az országban , szerintem rossz a közbiztonság.

Többször is volt már afférom ahhoz a kisebbséghez tartozó egyénekkel és látom miket művelnek , milyen civilizálatlanok.

Finoman fogalmazva , nagyon ,de nagyon nem szeretem őket.


Én nem azok közé tartozom akik tangabugyiban táncolnak az úton,magamat "konzervatívnak" vallom.

A házasság intézményét pedig alapból marhaságnak tartom.



2013. szept. 15. 15:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
0%

Ha szíved így tartja, szavazz rájuk.


Ameddig nem futkosol szivárványos zászlóval addig nem fog egy jobbos sem beléd kötni, viszont lenne közbiztonság, szerintem itt a mérleg el is billent..

2013. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
13%
A Jobbiknak nincs problémája a Jobbikra szavazó melegekkel. Már persze a szavazásig. Utána nem lehetsz biztonságban, mint ahogyan más sem, hiszen már nincs szükségük rád. A szavazatodat már eladtad, vissza nem vonhatod. Marad minden a régiben a következő választásokig. Akkor kellesz majd megint, elvégre, a kicsi csavar is kell a gépezetbe, hogy működjön.
2013. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
50%
Látod. A többi párt pusztán azért is jobb a Jobbiknál, mert esetükben ez a kérdés fel sem merül.
2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
37%

"Ameddig nem futkosol szivárványos zászlóval addig nem fog egy jobbos sem beléd kötni,"


Miért? És ha éppen ahhoz van kedve valakinek?

Nehogymár a Jobbik mondja meg, hogy mit lehet és mit nem egy demokráciában.

2013. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
52%

"Miért? És ha éppen ahhoz van kedve valakinek?

Nehogymár a Jobbik mondja meg, hogy mit lehet és mit nem egy demokráciában."


Akkor miért baj, ha valaki gárdista egyenruhában megy?

És ha éppen ahhoz van kedve valakinek?

2013. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező,tisztelem a nyitott hozzáállásod,intelligens emberre vall.

Tisztába vagy ugye,hogy a Jobbik keresztény konzervatív értékrendű párt.Ezzel szemben,kedves uszítók,a Barikád hetilap ezt a kérdést többszőr taglalja,toleranciát sugall.Egyszer csak olvasnátok bele.

Jelezném,az nem demokrácia,ha az Andrássy úton"tegnap lesz'pattam a nejem"táblával masíroznék.

A Jobbikot ne keverjük azokkal a suhancokkal,akikkel(rafináltan) azonosítják.

Idézem:szegregálni fogunk.A tisztességest a tisztességtelentől.Ennyi.

Jogod van úgy élni,ahogy,senkinek semmi hozzá.Megmarad a jogegyenlőség.

Örülök,hogy egy szeletet láttam a gondolataidból,ha nem a provokatív homoszexuálisok hergelnék a népeket,sokkal toleránsabb lenne a társadalom is,pártállástól függetlenűl.

Tiszteletem!

Egy Jobbikos.

2013. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
4%

"Akkor miért baj, ha valaki gárdista egyenruhában megy?

És ha éppen ahhoz van kedve valakinek?"


Tehát tiltsuk be a másikat is. Velős logika.

2013. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem táncolsz tangabugyiban az utcán, azaz megtartod magadnak és a párodnak a szexuális életed, hidd el egy jobbikost sem érdekel hogy melyik nemhez vonzódsz.

Ez a te saját dolgod, ami senkire nem tartozik.

Innentől kezdve pedig nyugodtan szavazhatsz a Jobbikra.

-egy jobbikos-

2013. szept. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

"Tehát tiltsuk be a másikat is. Velős logika."


Ezt honnan olvastad ki?

2013. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
66%

"Ha nem táncolsz tangabugyiban az utcán, azaz megtartod magadnak és a párodnak a szexuális életed, hidd el egy jobbikost sem érdekel hogy melyik nemhez vonzódsz. "


Ja, csak ott kezdődnek a gondok, hogy a drága jobbikosok alkalmazzák itt is oly szeretett fegyverüket, a szavak igényük szerinti újradefiniálását.


Tehát melegeknek "utcán" (olv.: nem otthon, kizárólag kettejük között) szexuális élet, ami tiltandó = csók, puszi, kézfogás, életükről beszámolás, képmegosztás, amint csókolóznak, stb. a tényleges szexen felül.


Heteroknak ez oké.


Na ez nem oké. Játsszhatjátok, hogy a mesebeli tolerálható b_zival semmi gondotok nincs, de 1. kinek képzelitek magatokat, hogy azt hiszitek van autoritásotok egy ilyen helyzetben ítélkezni, hogy mi az elfogadható és mi nem? és 2. nyilvánvalóan hazudtok. Utáljátok ti a büdösb_zikat mindenféle szelekció nélkül, mint a sz rt, csak épp így választások előtt 8 hónappal el kell játsszani, hogy nem.

2013. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!