Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy Gyurcsány...

Hogy lehet az, hogy Gyurcsány 1 hónap alatt a facebook-on duplájára növelte a pártja népszerűségét?

Figyelt kérdés
azt mondta,hogy ő 100%-ig biztos benne,h bejut a parlamentbe,hát én jobbikos vagyok de tartok tőle,h igaza van,utálom,de meg kell mondjam okos ember aki orbán pofájába mondja a dolgokat mi jobbikosok miért nem csináljuk ezt???????
2013. szept. 12. 04:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
8-as a jobbikot az mszp hozta létre, a választások elcsalásáért! az mszp úgy utálja Orbán Viktort, hogy mindent megtesz ellene, még áljobboldali pártot is kéepsek voltak létrehozni Orbán Viktor ellen, de nem jött be a tervük, mert a jobbikra nem szavaztak eleegen és meglett a 2/3-ad!
2013. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Shai-Hulud ***** válasza:

@07:42


Mondd, de elmeorvos látott már?

Már ne is haragudj, ennyi sületlenséget régen olvastam itt, pedig vannak akik nagyon kitesznek magukért.

2013. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

utolsó én cska átlátok a kommunista szitán! csurka istván is leleplezte a jobbikot! már 3 éve!

Csurka: A Jobbik hatalmas szélhámosság, az MSZP fiókszervezete - http://www.youtube.com/watch?v=R3lC0LRQ9fs

Jobbikosok jöjjön meg az eszetek és térjetek vissza a fideszhez, mert ha nem akkor a komcsik hatalomra jutnak és az mszp-szdsz (együtt2014) újra bevezeti az internacionálét és mindent ellopnak, még a lelketeket is!

2013. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
te nyisd ki a szemed a fidesz-kdmp lop csal hazudik!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 13. 17:19
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Jó isten 29%-os te nem vagy komplett!

Nem csípem a liberókat, de amiket itt összehabrikáltál az se semmi. :)


Ne jöjjenek vissza bukott ballibek, de nem úgy érzem, hogy a jelen kormányra is nagyon érdemes szavazni, mert a btk. szigorításán kívül én nem tudok ésszerű pozitívumot említeni!

2013. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

pedig ha a jobbikra szavazol visszajön a ballib! ez borítékolható! a jobbik ellopja a fidesz szaavzatait!

aztán nézheted fletót és libajnait internaionálét énekelni!

2013. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
gyuriferinek sok pénze van, amit tőletek vett el,így azt csinál, amit akar, főleg az eszetlen nyugdíjasokkal. Bár feri skizo egy kicsit, azert jol manpulál, meg kell hagyni. Már akit lehet.
2013. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
manipulál*
2013. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!