Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így egy hónap távlatából...

Így egy hónap távlatából szerintetek a nemzeti trafik dolog totális csőd?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 18:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


Meg ilyenkor mi van? Ez egy anomália.

2013. aug. 1. 18:14
 2/13 A kérdező kommentje:
Viktor mondhatná hogy "Elkúrtuk..."
2013. aug. 1. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Mitől lenne csőd? Én ugyan nem vagoyk dohányos, úgyhogy egyedül csak az bosszanthat, hogy nem kaptam trafikot :)
2013. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már az ötlet megfoganásakor csőd volt.
2013. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Egyetlen kérdésem van:


Volt e már a fidesznek fennállása óta olyan intézkedése ami nem egyenlő egy totális csőddel?

2013. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Csak irigykedsz mert neked nincs.
2013. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Csak irigykedsz mert neked nincs."


Hihető. :)

2013. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 rémuralom ***** válasza:
Én nem dohányzom, egyszer voltam trafikban gyufáért. Beléptem, és még levegőt sem vettem bent, már kérte az eladónő a fényképes igazolványt. Megmutatni persze csak úgy tudtam, hogy odamentem a pulthoz, és ez nyilván csak azért volt így kivitelezhető, mert nem volt előttem vevő. Ha kígyózó sor van, bizony megeshet, hogy nem kiált rá az eladó azonnal mindenkire, aki belép és nem néz ki határozottan idősebbnek 20-22 évesnél (ha csak 18-nál néz ki idősebbnek, attól még lehet mondjuk 17). Ha ilyenkor éppen bent van egy ellenőr is, az oltári nagy szopóroller, mert ugye magyarázhat az eladó az ellenőrnek, hogy dehátnagyvoltasor...
2013. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a trafik mutyi is kb úgy sikerült nekik mint az állami földek újraelosztása, vagy a gazdaság felpörgetése vagy az államadósság csökkentése stb stb. Tiszta röhej ez a kormány.
2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne totális csőd?


Egyik ismerősöm is nyitott trafikot,nekik már most napi 700.000Ft a bevételük.(20-30ezres városkába!!!).


1milliót költöttek rá (ami azért elég sok...de igényesen is lett megcsinálva).A cigin 10% az árrés,ha jól tudom.(+üdítő stb..)Családi vállalkozás (mint ahogy a legtöbb trafik),így "idegen"alkalmazottat se kell fizetni,a pénz "otthon"marad.


Akkor számold ki mennyi idő alatt térül meg és később mekkora hasznot fog hozni :)


Halii.

2013. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!