Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy Gyurcsány...

Hogy lehet az, hogy Gyurcsány 1 hónap alatt a facebook-on duplájára növelte a pártja népszerűségét?

Figyelt kérdés
azt mondta,hogy ő 100%-ig biztos benne,h bejut a parlamentbe,hát én jobbikos vagyok de tartok tőle,h igaza van,utálom,de meg kell mondjam okos ember aki orbán pofájába mondja a dolgokat mi jobbikosok miért nem csináljuk ezt???????
2013. szept. 12. 04:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Így: http://www.youtube.com/watch?v=r12xgczSO24


Én sem szeretem Gyurcsányt, de a hülye is látja hogy igaza van. Nos én szintén Jobbik szavazó vagyok, vannak viszont akik ettől inkább Gyurcsányhoz pártolnak át.

2013. szept. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Gyurcsány jó politikus, tudja hogy kell a politikai életben működni, de elképzelései túl balliberálisak ahhoz, hogy a társadalom többségének ez megfeleljen. Ő ügyesen lavírozik a pártok harcainak vonalán, kihasználja a sok elbizonytalanodott embert és játssza a sértődött számkivetett politikust, akinek a végén majd igaza lesz. Persze ezt csak ő gondolja, mert az ő politikájával nem sok igazra tud lelni a magyar emberek között. Népszerűségét legtöbb esetben csak manipulálja, ne higgyetek a számoknak. Fórumain is többségében szervezett csoportok vannak, mert jól mutat a sok ember. Ügyes szemfényvesztés. Szerintem pedig magától nem jut be a parlamentbe, hacsak ki nem harcol valamit magának ha összefognak.
2013. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Gyurcsányt nem szabad leírni,a hírek szerint összefog a Fodor pártjával,így meg lehet az 5%.Azt hiszem keményen fog küzdeni,keményen fogja támadni Orbánt és rendszerét.
2013. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

első válaszoló, "jobbikos" nem inkább gyurcsányos vagy?

látszik nálatok jobbikosoknál, hogy az mszp gyártmánya vagytok! úgy mentek át jobbikból gyurcsányba és gyurcsányból jobbikba, mint a huzat!

és együtt mocskoljátok Orbán Viktort és a fideszt, az egész kereszténységet is!

mert a jobbikosok csakugyan pogányok, mint az mszp-sek! egyedüli keresztény politikai szüvetség az a fidesz-kdnp! a többi mind pogány!

2013. szept. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

@08:08:


Tisztelem a vallási meggyőződésed, de ennek SEMMI HELYE a politikában. Az ország sorsát nem vallási megfontolások alapján kell vezetni, hanem ésszerűség, következetesség, célszerűség alapján. Ehhez pedig egyik egyháznak sincs semmi köze.


Hogy az egykori Orbán Viktort idézzem: "Csuhások! Térdre, imához!"

2013. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
29%-os! Azért mert valaki utálja a Fideszt még nem feltétlenül Gyurcsányista és "mszp kreálmány". Érdekes hogy te fideszesek hogyan próbáljátok összemosni a Jobbikot az MSZP-vel, aztán mégis a ti frakcióvezetőtök (Rogán) tüntetett együtt Bajnaival és Mesterházyval a Jobbik ellne.
2013. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Mert még sok a megvezethetõ!


A pofakönyv like amúgy önmagában még nem jelent semmit, meg ki tudja mennyi kamuprofil van.

2013. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%

" látszik nálatok jobbikosoknál, hogy az mszp

gyártmánya vagytok! úgy mentek át jobbikból

gyurcsányba és gyurcsányból jobbikba, mint a

huzat!"


A liberósok szerint meg a fõnökeid "hozták létre", meg az irániak, hottentották állnak mögöttük.


Döntsétek már el melyik! :D

2013. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

20 emberből nem nehéz 40-et csinálni.


"orbán pofájába mondja a dolgokat mi jobbikosok miért nem csináljuk ezt??????"


A Jobbik 2006-hoz képest igencsak eltunyult, langyos lett, már-már polkorrektté vált.

2013. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egyszerre toboroznak és cenzúráznak, mint az állat...
2013. szept. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!