Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek marad a Fidesz,...

Szerintetek marad a Fidesz, vagy nyer az ellenzék?

Figyelt kérdés

Az ellenzék (Mesterházy, Bajnai, Gyurcsány) már volt 8 évig, láttuk, hogy mikre voltak képesek, a Fidesz a 98-2002-es időszak után, most van 3 éve, és látjuk, hogy mit tesz. Vélemény?


Kérném a kedves válaszolókat, hogy kulturáltan válaszoljanak, nem szeretnék vitát, csak kíváncsi vagyok a Kedves Emberek véleményére. Természetesen meghallgatom az álláspontokat a pártszimpátiákat, de azt is szeretném, ha érzelemmentesen is hozzászólnának, hogy hogyan látják az esélyeket.


Szerintem szoros lesz, de nyer a Fidesz.



2013. szept. 8. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%

"+kacx,elozo kormany igy a mostani ugy ront az orszag helyzeten.



Na azért a mértékek és a körülmények teljesen másak.

Nem mindegy hogy egy konjunktúra idején hitelből dúlt a jólét, vagy agyig eladósodva egy válság közepén kell vitézkedni.


"ugyhogy felesleges a fideszt dicserni,ha egyszer eredmeny nem nagyon van

egyebkent szerintem sajnos marad a fidesz


Nem védem én a Fideszt sőt sok sok sz@rt kavart.

Számos elhibázott ambivalens lépést tett feleslegesen sőt károsan. De engedd már meg hogy pragmatikus legyek mert nem vagyok politikus és nem akarok az ideológiák hazugságaival átitatott bársonyszékéből csúsztatni és hazudozni.

2013. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

számomra a Fidesz kizárt és ez egy ember miatt! OV olyan pofátlan dolgokat művel már,h gyűlölöm.

Mszp:- nálam eljátszotta az esélyt

Jobbik: oké,h cigányok,meg bűnözés,de attól nem lesz mobilis és korszerű a gazdaságunk,hogy nem lopják el a cigányok Pista bácsi pálinkának szánt almáját...

együtt2014 egy esélyt számomra megérdemel,bár van egy két dolog amit még rendbe kellene tenni,de alapvetően nem rossz.

2013. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"együtt2014 egy esélyt számomra megérdemel,bár van egy két dolog amit még rendbe kellene tenni,de alapvetően nem rossz.

"


Ezt meg is érteném, na de ők az MSZP-vel lesznek együtt......

2013. szept. 8. 22:02
 14/16 anonim ***** válasza:
18%

"együtt2014 egy esélyt számomra megérdemel,bár van egy két dolog amit még rendbe kellene tenni,de alapvetően nem rossz.



Ezt nem is értem.

Mitől korszerű a bajnai féle neokon felfogás?

Nem feltűnő hogy most vitézlik le éppen?

Most jönnek elő azok a hibák amelyek a világ gazdaságát rongyolják lefelé? Tényleg azt hiszed hogy a nyugat azért tart ott mert az utóbbi 20 évben neokon felfogás a mainstream?


Ki mkell ábrándítsalak.

A Bajnai féle neokon felfogás ma már a múlté, korszerűtlen és dilettáns, illetve teljesen alkalmazhatatlan.

2013. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3%
Természetesen nyer a Jobbik.
2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


teljesen mindegy, hogy melyik párt mit csinált és mikor, mert az embereket egyáltalán nem érdekli ez, ők focicsapatként tekintenek a pártokra, semmilyen elvárásuk nincs velük szemben, a magyar pártoknak nem szavazótábora, hanem szurkolótábora van


szerintem a fidesz marad hatalmon, de nem 2/3-dal, és emiatt totál gúsba köti magát a saját maga által hozott alaptörvényben lévő szabályok miatt


a jobbik nem súlytalan, de nem váltópárt, mert alapvetően a szélsőséges érzelmű rétegre alapszik, és ez kiszorítja őket a szélre, és nem tudnak emiatt széles tömeget megszólítani


a fidesz csinálja azt, amit eddig, csak a következő 4 év még rosszabb lesz, mint az eddigi, mert itt már a fidesz is gyakorlatilag képtelen lesz bármit is tenni a mostani gazdasági és jogi gúzsba kötöttség miatt


a demokratikus ellenzéki összefogás meg nem sül el egyszerűen mégpedig azért, mert totál vesztesek a kommunikációban, egyszerűen bénák megszólítani a szavazókat, nincs identitásuk, nem adnak érthető válaszokat, és a fideszhez mérik magukat

2013. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!