Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek így megoldható a...

Szerintetek így megoldható a cigánykérdés?

Figyelt kérdés

Az én gondolatom az, hogy a 3. gyerektől a családi pótlékot csak adókedvezmény formájában lehetne megadni. Ezzel meg lehetne szüntetni a gazdasági gyermekvállalást, mely főleg a romákra vonatkozik.

Ez mellett a mezőgazdaságot kéne fejleszteni, létre kellene hozni egy öntöző rendszeres mezőgazdaságot és speciális üvegházakat, melyekben geotermikus energiával lehetne szabályozni a hőmérsékletet. Ez sok új munkalehetőséget teremtene, amelyben a roma származásúak is be tudnának illeszkedni. Ezt az egészet lehetne EU-s pénzekből finanszírozni.

Még meg kell szigorítani a BTK-t és új termelő tevékenységű börtönöket kell létrehozni.


Na meg is lenne oldva a cigánykérdés



2013. szept. 7. 14:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Én személy szerint Slash mellett még őt nagyon komálom: http://www.youtube.com/watch?v=8Ce9hXS6xjo

De ott van Alexi a Cob-ból vagy Mick Thomson, szóval vannak páran:-)

De most a kérdésre visszatérve, miért kell egymást folyamatosan szapulni? Nem veszi senki sem észre, hogy direkt erre megy ki a játék? Egyik oldalról sem tűnik fel? Lehet, hogy régen se voltak ártatlanok a cigányok, ugyanúgy bementek éjjel a kertbe vagy a házba, de nem vágták át az ember torkát, CSAK azért, mert Magyar. Ergo nem volt ekkora Magyargyűlölet a részükről. Én úgy vettem észre, hogy ezt a magyarok generálták ki, s persze tudom, a kormány is nyakig benne van, meg az előző is benne volt, de mi meg folyamatosan asszisztálunk hozzá, ezáltal még azokat a cigányokat is magunk ellen fordítjuk, akik egyébként lehetnének velünk is...és a legszomorúbb az egészben, hogy tudatosan tesszük, a háttérhatalom meg röhög a markába, mert igazából NEM ŐK TESZIK A FÁT A TŰZRE, HANEM A NÉP, A KORMÁNY ÉS A ZSIDÓK CSAK VIGYOROGVA CSATTOGTATJÁK AZ ÖNGYÚJTÓT, MERT VAN MIT MEGGYÚJTANI VELE.

Szerintem:-)

2013. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
IQ nélkül nem lehet dolgozni, a kőkorszak pedig már elmúlt.
2013. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

"#30 És mivel veszed rá a cigányt,hogy dolgozzon

gyöngyömböngye?

Most is van rengeteg munkahely az országban,csak

meg kell keresni,ahogyan én is teszem.A cigánykérdést

én megtudnám oldani egyszerübben hidd el

nekem,csak nem rám van bízva,talán jobb is így."


azzal lehetne rávenni őket "gyöngyömböngye" hogy megkéne voni a segényt, és lekéne csukni a munkakerülőkel. ha nem dolgozna éhen halna, ha lopna akkor lecsukni őket, tehát a börtönöket is szgorítani, és bántalmazásért/rablásért stb, 10év lenne minimum! ennyi! de ehhez ugye több munka hely is kéne. hát igen jobb is hogy nem te irányítod az országot, mert nem bírnád, szétesnél, és úgy pattognál ahogy a felsőbb hatalom fütyülne! és irtásba kezdenél, akkor Amerika, vagy az EU jó seggbr porolna és nyalogád a sebbes seggedet gyöngyöm

2013. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

33.


Nem vonhatod meg a segélyeket mert ütközik valami EU-s szabályba.

Már én is nézegettem.


Amelyik cigány akart az már beilleszkedett, amelyik meg nem akar az úgysem fog soha.


Szigorítani kellene a BTK-t, több jogot a rendőrség kezébe, halálbüntetés bevezetése, kényszermunkatábor bevezetése.....stb

Viszont ezekkel is az a baj, hogy ütközik bizonyos EU szabályokkal.


Szóval, ez egy ördögi kör.


Egy országban sem sikeres a roma integráció.

2013. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
#31. A Magyartudatosság erősebb a logikánál! Ezt jegyezd meg! Még nekik is jobb gyűlölni, meg lenézni egy más nemzetíségűt, mert ugye a felsőbrendűség érzet, büszkeséget, és jó érzést ad nekik! Szeretik gyűlölni a cigányokat! A bizonyíték az, hogy egy kalap alávesznek mindenkit! És büszkék rá! Csak még őksem valják be. Igen, van igazuk, és jogosan, ISMÉTLEM jogosan. De rengeteg a kivétel!
2013. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%
#34 miaz hogy munkatábor ?? náci vagy?
2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Munkatábor.


Tudod ahol a bűnösök dolgoznak akiket elítéltek.

Inkább dolgozzon,mint a börtönben heverésszen, nem?

2013. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
"Egy országban sem sikeres a roma integráció." akkor már kikel irtani egytől egyig?? te csicska! Én hiszek az integrációban, elfog jönni, hamarosan!
2013. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
#37 igen, de csak a bűnözőket!
2013. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
tudjátok miért vagyok 20%-ra lepontozva?? mert cigányvagyok és meg mondom a frankót! hát köszi hogy lepontoztatok! én nem pontozok le senkit, azzal nem lesz jobb az életem egy pár forintal sem.
2013. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!