Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek így megoldható a...

Szerintetek így megoldható a cigánykérdés?

Figyelt kérdés

Az én gondolatom az, hogy a 3. gyerektől a családi pótlékot csak adókedvezmény formájában lehetne megadni. Ezzel meg lehetne szüntetni a gazdasági gyermekvállalást, mely főleg a romákra vonatkozik.

Ez mellett a mezőgazdaságot kéne fejleszteni, létre kellene hozni egy öntöző rendszeres mezőgazdaságot és speciális üvegházakat, melyekben geotermikus energiával lehetne szabályozni a hőmérsékletet. Ez sok új munkalehetőséget teremtene, amelyben a roma származásúak is be tudnának illeszkedni. Ezt az egészet lehetne EU-s pénzekből finanszírozni.

Még meg kell szigorítani a BTK-t és új termelő tevékenységű börtönöket kell létrehozni.


Na meg is lenne oldva a cigánykérdés



2013. szept. 7. 14:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
# 20: anyád a hülyebarom! Egyébként meg ha lenne munkahely, a cigányok akkor se dolgoznának...
2013. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

"Kérdező amit te kitaláltál, nem rossz, de nem oldana meg minden problémát. Ami megoldaná a "cigánykérdést" ahhoz csak 1 dolog kel!

1. halálbüntetés!"


Na végre egy roma, aki ki akarja irtatni a saját fajtáját. :D

2013. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
te anyád te patkány!
2013. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok egymást, Jézus szeret titeket:-)
2013. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Jézus nem létezik!
2013. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%
22# nem akarom irtani a "fajtámat". Egyébként minden bűnöző vissza venné magát hogyha lenne halálbüntetés. Nem csak a cigányok!
2013. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%
#21 De igenis dolgoznának! Eddig is dolgoztak csak fekete munkán. Aztis kéne szigorítani!
2013. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

"Jézus nem létezik!"


Deeeeeeeeee...létezik:-)

[link]

2013. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Igaz, ez az ember egy félisten.:D Jómagam is gitározok és hát sokak szerint Slash a legjobb gitáros!(bár szerintem nem) Még ugyanilyen márkájú gitárom is van, mint a képen.
2013. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

És mivel veszed rá a cigányt,hogy dolgozzon gyöngyömböngye?

Most is van rengeteg munkahely az országban,csak meg kell keresni,ahogyan én is teszem.A cigánykérdést én megtudnám oldani egyszerübben hidd el nekem,csak nem rám van bízva,talán jobb is így.

2013. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!