Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi elvonást bírtok még...

Mennyi elvonást bírtok még elviselni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Az én családom gyakorlatilag már semennyit :(
2009. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Semennyit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?

Fűtési szezon kezdete ráadásul :(((

2009. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a kérdező arra célzott, hogy tenni kéne valamit, mert már nem fogjuk bírni. Így is a családok elképesztő helyzetben vannak. :( Meddig tűrjük még, emberek? :( Tudják, hogy hagyjuk magunkat, és ezért bármit megtehetnek. BÁRMIT! :(


22/F

2009. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Áramemelés !! Ez már sokkk. Tegyünk elene valamit. Én benne vagyok.
2009. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mi még tudunk húzni a nadrágszíjon, ha a szegényebb polgártársaink érdeke ezt kívánná.


Azoknak üzenem, akik szerint "azok ott fenn a parlamentben" a maguk haszna miatt csinálnak megszorításokat, hogy épp ellenkezőleg.


Azért csinálják, h mindannyian átvészeljük ezt az időszakot.

2009. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért csinálják, h mindannyian átvészeljük ezt az időszakot.


Csak hogy amit eddig, ezelőtt elloptak, most annak az árát fizettetik velünk.

Ráadásul, amit csinálnak az sem megfelelő, mert lehet hogy az IMF embereinek a fizetés szempontjából jó, de a mi gazdaságunk teljesen le 0 – odik. Abból felállni meg…………!

De mit is csinálnak hogy átvészeljük, pédát kárek ha lehet!

2009. nov. 2. 15:52
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

"De mit is csinálnak hogy átvészeljük, pédát kárek ha lehet!"


Racionalizálják az állam gazdálkodását, bezárják a nem fenntartható vasútvonalakat, alacsonyan tartják a költségvetési hiányt, nem hagyják elszaladni a Forint árfolyamát, krízisalapot hoztak létre, munkahely-megőrző támogatást vezettek be, Európai Uniós forrásokat hívnak le állami megrendelésű gazdaságélénkítő beruházásokhoz, stb, stb, stb....

2009. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Racionalizálják az állam gazdálkodását, bezárják a nem fenntartható vasútvonalakat, alacsonyan tartják a költségvetési hiányt, nem hagyják elszaladni a Forint árfolyamát, krízisalapot hoztak létre, munkahely-megőrző támogatást vezettek be, Európai Uniós forrásokat hívnak le állami megrendelésű gazdaságélénkítő beruházásokhoz, stb, stb, stb...."


Alig cinikus hangsúllyal, ugye? :D

2009. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

15:44-es:huzogassák a saját nadrágszijjukat,ne azoknak az embereknek akitől már nincs mit elvenni...!Ha üriették volna ki a "kasszát" ugye..,akor nem érezte volna ennyire meg az ország a gazdasági válságot véleményem szerint!

Legjobb lenne ha már semmit nem csinálnának,úgyis elég kárt okoztak,inkább húzzanak el,hogy soha többet mégcsak hallani se lehessen róluk!!De tudom ez csak egy hiú ábránd...

2009. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!