Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki utálja Hoffmann Rózsát?

Ki utálja Hoffmann Rózsát?

Figyelt kérdés
Rózsika-hogy b×ssza meg-bevezetett egy olyan törvényt,hogy minden általános iskolás gyereknek délután 4.ig az iskolában kell rohadnia.Ki nem ért egyet vele?
2013. aug. 31. 17:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
De mondom. 30-nál kevesebb maximum akkor lesz valaha is, ha nem veszel fel fakultációt.
2013. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen okos vagy....Magamtól erre sosem jöttem volna rá....
2013. szept. 7. 10:19
 43/45 anonim ***** válasza:
Rózsi, Rózsi húzz a francba!
2014. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Szerintem is.Össze kéne gyűlni,és jól megverni.Igaz,hogy semmit nem érnénk vele,de piszok jól esne..Ki van velem? :)
2014. máj. 4. 19:25
 45/45 anonim ***** válasza:

Kövüljön a sz.r Rózsikába! :)

Ne tudd meg mi mekkora balhét csaptunk ez miatt :D(8.os vagyok)

Ismered a South Parkos Kyle muterja egy banya dalt?

A "Kyle muterja" helyett ha Hoffman Rózsit mondasz, viccesebb :D


Rózsika egy banya, ronda csúf banya, nincs a r.bancnak semennyi agya, tapló h.lye banya, Hoffman h.lye Rózsi egy r.banc, egy nagy g.nnybánya! Hétfőn is banya, kedden is banya, szerdától szombatig állati banya, aztán meg vasárnap, hogy meg ne unjuk, egésznap totálcsúcs subidubi banya! Ismeritek Hoffman Rózsit, azt a tohonyát azt a vén banyát? Vén qrva banya, gáz a sérója, mert egy ba-ba-baanya! Ba-ba-ba-ba-ba-egy h.lye banya, nincsen neki agya, csak büdös valaga. Hoffman Rózsi baaanya..


:D

2014. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!