Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb stadion Szombathelyen....

Újabb stadion Szombathelyen. Nem túlzás ez már?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én még egy helyit sem hallottam aki örül neki, kb senkit sem érdekeli.
2013. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok demagóg lenni, de tényleg ha az ember körbenéz az országban és listát ír, hogy mire kéne költeni, akkor a stadionépítés valószínűleg az utolsók között foglalna helyet. Az utak állapota még hagyján, de az, hogy például vonattal a Balatonig lejutni két órába telik, az egy vicc. Az autópályákon kívűl az utak állapota katasztrofális, még az egyszámjegyű főutaké is, ami azért ciki. Nem tudom, egy stadion felépítéséből többet lehet lopni, mint egy nagyszabású felújítási programból? Vagy miért ezt eröltetik? Szerintem infrastruktúrafejlesztéből még kampányolni is jobban lehet, hiszen abból mindenki részesül.
2013. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Az autópályákon kívűl az utak állapota katasztrofális"


Tévedsz. Azok is borzalmasak. Ahhoz képest pedig mindenképpen, hogy legalább 3000 Ft-ba kerülnek. (Azt aláírom, hogy nem mindenhol, főleg az újonnan, vagy néhány éve átadottak tűrhetőek.)

2013. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!