Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jobbikról?

Mi a véleményetek a Jobbikról?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 18:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%
Talan az egyetlen normalis part Magyarorszagon.
2013. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%

"13-as! Ezt hol láttad a rosszabbik.hu-n? Vagy az A-TV-n?

Ekkora ökörséget már rég nem láttam..Mert, hogy Vona miért lépett volna ki a Fideszből az MSZP miatt? Gondolkozzál már.."


Jó Isten! Vagy olvasni nem tudsz, vagy értelmezni. Miskolcnak Fideszes a polgármestere: (Kriza Ákos) Fel tettem egy egyszerű kérdést: (Volt időközi választás?) mert mint ahogy a kérdésből is kiderült nem miskolci vagyok, tehát nem tudom, hogy volt-e. Azt, hogy Vona egyáltalán hogy jön ide, meg az MSZP, pláne az ATV azt végképp nem tudom. Tehát a kérdésem ismét ugyanaz: Volt?


A másik kérdésem, amire közben érkezett egy válasz, hogy miben segített a Jobbik (amire a válasz az volt, hogy szavazatokat gyűjtött a cigánysátrak ellen.)


Remélem, most már a minden tisztelt gyk.hu olvasó is érti a kérdést.

2013. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Tudod nem hozzád szólt az érvem hanem egy fentibb válaszolóhoz, de nem baj én biztos nem tudok értelmezni te meg tudsz... -.-
2013. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Csak hogy mindenki értse, idő közben töröltek egy kérdést
2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
*választ
2013. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
okok, így már érthető..
2013. aug. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Egy haverom nagyba benne volt a Jobbikban, de ahogy észrevette, nincs semmi összefogás.

Egymásra mutogattak, néha SZÓ SZERINT elcsattant 1-2 pofon, értelmes programjuk nem volt és sorolhatnánk.

Egyszerűen megundorodott a Jobbiktól!

De én is.

2013. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod utolsó..Én valahogy a többitől undorodom...
2013. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-két pofon a jelenlegi hatalomra is ráférne
2013. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nézd meg a "go up vona"-t (ha tudsz egy kicsit angolul) vagy a "no Vona no cry"-t YouTube-on akkor tudni fogod mi a véleményem jobbikrol.
2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!