Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem ilyen borús az...

Csak nekem ilyen borús az ország jövőképe?

Figyelt kérdés
Ha a magyar /dolgozó/ ember alig vállal gyereket, amit vállal, annak a nagy része is kimegy külföldre, a szülő emberekből pedig 10-ből 5-6 roma akkor...nem tudom, nem halad ebből a szempontból kicsit rossz irányba az ország?

2013. aug. 26. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem kicsit, hanem nagyon rossz irányba halad.


Elvileg 3,5 millió az aktív.Persze ez a szám valószínű túl van becsülve.

A dolgozó generációkra egyre nagyobb terhek nehezednek.

2013. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A cigányok csak addig tudnak szaporodni ameddig van ki eltartsa őket mondjuk 40 év múlva nem lesz ekkor jön az, hogy elkezdenek fogyni mert nem tudnak gyereket vállalni majd munka nélkül.. Arról nem is beszélve, hogy addig nem jutunk el amit az előbb értem mert annál ha nem is sokkal de okosabbak vagyunk és akkor ki tőré a forradalom.
2013. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De éppen ez az, akkor mi lesz?

Amikor már ilyen fele-fele arányban leszünk, akkor mi lesz?

Majd fogják a fejüket az országunk vezetői és tátják körbe a szájukat az országoknak, mint a fészekben a kismadarak?


Vagy a forradalom ténylegesen ennyire egy lehetséges opció? Mert akkor a népirtás is eléggé esélyes lesz...

2013. aug. 26. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

inkább menjenek ki külföldre minthogy itt küszködjenek/küszködjünk...am egy cikkben olvastam,hogy az állam (ami zsidókból áll) direkt szaporítja a cigányokat a magyarok ellen,hogy elvándoroljunk/kipusztuljunk és könnyen letelepedjenek a zsidók

https://www.youtube.com/watch?v=0Yarb3tzwA8


+ ez még csak egy probléma sok közül:

https://www.youtube.com/watch?v=bc8G7Dq7Lro

https://www.youtube.com/watch?v=hPDvM3x1Szw

https://www.youtube.com/watch?v=K0cElTPsQx8

2013. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
4-es hagyjuk már ezt a gyökérséget,
2013. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem túl rózsás a helyzet, de nem az általad vázoltak a legnagyobbak.


Lesz bizonyos keveredés a népesség etnikumai között és elvándorlás is, illetve a folyamatok sem tartanak direkt a végtelenségig.


Ennél sokkal nagyobb problémákkal kell szembenéznünk pld a gazdasági szerkezetünk átalakítása vagy a globális kapitalizmus negatív hatásai. Nyilván ezeket nem érzékeled direkt, de ezek gerjesztik a legtöbb problémát.

2013. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze, gondoltam, hogy nem ez az egyetlen és nem is a legnagyobb.

Csak a munkahelyem miatt pont ezt tapasztaltam a legközvetlenebbül.

2013. aug. 26. 15:15
 8/13 anonim ***** válasza:

"Persze, gondoltam, hogy nem ez az egyetlen és nem is a legnagyobb.

Csak a munkahelyem miatt pont ezt tapasztaltam a legközvetlenebbül.



Ez benne a fúrmány.

Lehet hogy ezt érzed közvetlenül, de a megoldás máshonnan érkezik.

2013. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb a helyzet amíg a cigánykérdést meg nem oldjuk. Évi több ezer milliárd megy el a segélyezésükre. Egyszerűen azt kéne csinálni mint Franciaország vagy Kanada. Kitelepíteni őket.
2013. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem lesz jobb a helyzet amíg a cigánykérdést meg nem oldjuk. Évi több ezer milliárd megy el a segélyezésükre. Egyszerűen azt kéne csinálni mint Franciaország vagy Kanada. Kitelepíteni őket."


A bibi, hogy ők sajnos állampolgárok.


Hogyha meg kitelepítenénk őket csak úgy, akkor mindenféle nemzetközi szankciókat kapnánk.

2013. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!