Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Fidesz nyer,...

Ha 2014-ben a Fidesz nyer, elköltözöl?

Figyelt kérdés
A szüleim ezt mondogatják, máskor meg azt hogy ,,Jaj dehogy költözünk el,járd ki itt az egyetemet.(!!)Apa inkább hangoztatja a költözést,anya az ellenkezőjét.Mennyire vehető biztosra?
2013. aug. 14. 17:25
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

>Hogy érted, hogy van annyi tartalékotok?

Kimész külföldre és ott kérsz egy hitelkártyát, van hogy jobban jársz. Nem nekem való.


>Hogyan találhatsz állást gyorsan? Szaktudás, tapasztalat, nyelvismeret.

Van, hogy könnyebben, mint otthon.


>A Fidesz miatt? Személyes véleményem, hogy tuti nyer, nincs alternatívája, senkinek sincs merőben

Őspártra érdemes szavazni, nehogy elbaltázzák az újak: MSZP egyértelműen, olyan, mintha ősrégi BMW-t

vennél, ami elnyűhetetlen.


A 0%-os kulcs, illetve a korlátlan adómentes jövedelemszerzés arra ösztönzi a cégeket, hogy trükközzenek,

és senkiket alkalmazzanak olcsón, nemhogy diplomásokat, azaz a programozókat minimálbérre próbálják

bejelenteni és felvetetik velük a lakhatási támogatást.


>Gyurcsány tavaly beköltözött Miskolcra valami gyurcsányistához, hogy milyen is a panelélet, és akkor azt >ő hűdetudja szavazattok rá, proletárok egyesüljetek.

Amúgy meg panel rulez. Szerintem még építeni kellene panelt vagy valami kompozit modern felhőkarcolót Budapesten persze nem állami, hanem arab befektetők pénzén. Továbbá 600km/h-ra képes maglev vasút

fellendítené Európát. Gondold csak el 1,5 óra alatt Münchenben vagy az ország másik szegletéből.

Persze marhaságnak hangzik mind, de ha belegondolsz fellendítenék a gazdaságot. Felhőkarcoló építési

ideje 3 hónap, minden szinten luxusapartman mindennel.


>A Jobbiktól tetszik az az elképzelés, hogy a családi vállalkozások áfáját eltörlik, de mit jelent az, >hogy családi vállalkozás? Apám KFT-jénél dolgozik az egész család, ami egy ipari elektronikai dolgokkal >foglalkozó szolgáltató és kereskedelmi kft, kisvállalkozás, épp hogy magát eltartja egyáltalán nem >dőzsölünk, és az évi bevételünk nem hogy nem haladja meg a 6 milliót.


>Szóval szerintem aki azért megy el az országból, mert nyer a Fidesz 2014ben is, annak felesleges várnia, >tapasztalja csak meg hamar, hogy külföldön sincs ingyen ebéd.


Hülyeség várni, csak rosszabb lehet. Főleg ha az ember nem kíváncsi a FIDESZ-re mint ahogy én sem: a

FIDESZ kísérleti gimnáziumában nőttem fel, amit most be akarnak vezetni, azt ott kísérleti jelleggel

már kipróbálták rajtunk :(


Szerintem a FIDESZ arra játszott, hogy sokan mennek külföldre, ezáltal itthon stabilizálható a gazdaság,

mivel kevesebb emberre kell figyelni. Aljas spekuláción alapul az egész.


Az MSZP jobban összetartja az embereket, és mindenkinek jó (a szocializmus ezt jelenti)


A FIDESZ meg fenntartja a látszatot úgy, hogy másokból meggazdagítja populista módon híveit, akik mint

focimérkőzéstől elvakulva extázisban ismét a FIDESZ-re szavaznak, minket tönkretéve. Ki ne emlékezne

olyanra, hogy a herélt azt kiáltozza, hogy FIDESZ, FIDESZ háromszor is FIDESZ. Mert neki mindegy, menjen

tönkre a másik élete is. 2010 óta nem találtam munkát Magyarországon, szerintem ez mond valamit.


Nyer az MSZP szóbaállunk a Közel-Kelettel és fellendítjük a gazdaságot arab befektetőkkel, elég legyen

más a sok izraeli hülyeségből. Elvégre már lassan olyan meleg lesz itt is.

2013. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én is gimnazista vagyok, nem nagyképűségből mondom, de szerintem ezerszer többet tudok az aktuálpolitikáról, mint te.

Bebizonyítsam?

A stílusodon van mit javítani többször neki kellett esnem, mire megértettem mit akarsz.


A többkulcsos adó a 0%os adókulccsal Gyurcsány Ferenc programjában szerepel, az volt "BMW" MSZP miniszterelnökével. Csak hogy tudd épp mit szidtál.


Külföldön nem kapsz állást nulla szakképzettséggel azonnal, főleg ha nem beszéled a nyelvet. Sokan kimentek így, és koppantak nagyot. Svájcban 1,4 millió forint az átlagbér, de a megélhetés is nagyon drága.


Az öreg BMW elnyűhetetlenségéről csak annyit, hogy nem elnyűhetetlen, hanem presztízs verda 300 ezerért.

A nyugat levedlette, már Johann-nak a 19 éves hannoveri szakmunkás tanulónak is jobb verdát vett az apja, itthon meg kell, mert a BMW emberré tesz, ha Suzukit vennél csak egy átlag ember vagy, de egy ilyen presztízsverdával? Tesókám tied a világ! A csajok úgysem tudják, hogy 300 ezerért vetted és igazából egy szintén 300 ezerért kapható Suzuki simán lenyomja a pirosnál, és a suzuki szervíz és üzemanyagkölcssége töredéke, de egy valamit nem adhat a Suzuki : azt az illúziót, hogy egy drága autóban ülsz.

Ez adja el a leharcolt E30 E34-es autókat a proliknak.


Na jó, szerintem pont nem tudsz semmit a politikáról, vagy csak trollkodsz, mert gyanúsan idióta vagy.

2013. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

# 21:

Már majdnem egyet is értettem veled, amíg meg nem láttam az MSZP-s őspártos baromságodat. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan....


A maglev vasút pedig jó ötlet. Én is ezen gondolkodtam, de mivel annyira drága, hogy elsírom magam, kizárt dolog. Pedig lehetne MÁV monopólium maglev vasutakból egész Európában. Közvetlen járat mehetne Budapest-Pozsony-Bécs-Strasbourg-Párizs útvonalon például.(persze csak félig-meddig álmodozás és vicc ez, ne tessék komolyan venni)


A sok implikációval pedig, amit csak a végére vettem észre, rájöttem, hogy csak egy egyszerű mezei troll vagy. /p/ ---> arra van; már ha érted, hogy mire gondolok.

2013. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Nincs ingyen ebéd." A legálszentebb duma a fidesz védelmében.

Ne legyen tandíj népszavazás miről szólt?

A rezsicsökkentés miről szól?

A szolgáltatók ugyanazt a szolgáltatást olcsóbbért nyújtják. Csak úgy következmények nélkül. Higgyem el ahogy ők csak a bankokat adóztatják nem az embereket. Meg nincs megszorítás.

A semmilyen teljesítményt felmutató futballakadémiákat az állam közvetlenül is aránytalanul nyomja a pénzt. Persze számukra nincs röghöz kötés.


Fideszes városvezetők által is felhalmozott adósságok elengedése, átvétele pont azt sugallja, hogy nincsen ingyen ebéd.


Aki fanyalog ezt se tetszik az se és nem szavazz valójában az is szavazz.


Mtv híradóban hallom minden nagyon szép nagyon jó.

Kikapcsolom már nagyon lent vannak az ingatlanárak mert olyan vonzó hely Magyar.o. és olyan sok elvándorló visszaköltözik. Emelkednek bankok díjai mert nem fogyasztókat adóztatják meg. Ezerszer bemondják a rádióban általános béremelés közszférában de egyszer bocsi mégsem csak ennek csak annak és közben megnöveltük a kötelező óraszámot stb... Szidjuk az Eu-t miközben EU pénzéből épült beruházásokat meg büszkén mutogatjuk.


Semelyik párt nem fog nagy csodát tenni. De az arabok, azeriek sem. Nem mondom, hogy eddig minden jó volt és azt se, hogy minden minden rosszabb lett de összességében sokkal rosszabb lett 2010 után.


Én ha nyer a fidesz azért se költözök el, mert Magyarország az én hazám is bármennyire nem tetszik ez sokaknak.

Meg hát a demokrácia arról szól elfogadjuk a többség imádatát. Szerintem 2010-ben dőltek el dolgok most egy ideig nem lesz változás.

2013. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mindenképp el, ha ők nyernek megint akkor meg vissza sem jövök.22f
2013. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Légyszi ne itt politizáljatok!:D

25-ös:Miért,most hol laksz?

2013. aug. 27. 07:43
 27/27 anonim ***** válasza:
25 vagyok. Ja félreértettél, én Magyarországon vagyok még. Fél év múlva tervezem kiköltözni (akkor végzek az egyetemen), de lehet visszajönnék egyszer ha látnám a javuló tendenciát. Ha 14-ben ők nyernek akkor ilyen biztos nem lesz, azért írtam, hogy akkor vissza sem jövök.
2013. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!