Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Fidesz nyer,...

Ha 2014-ben a Fidesz nyer, elköltözöl?

Figyelt kérdés
A szüleim ezt mondogatják, máskor meg azt hogy ,,Jaj dehogy költözünk el,járd ki itt az egyetemet.(!!)Apa inkább hangoztatja a költözést,anya az ellenkezőjét.Mennyire vehető biztosra?
2013. aug. 14. 17:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És akik szerint az egykulcsos adórendszer igazságtalan, azok nézzenek már szét 2008 táján, hogy mekkora is volt akkor a küszöb, és jusson eszünkbe, hogy ha az adójóváírás nem létezett volna ami az igazságtalanság netovábbja volt, akkor ők is nagyon örültek volna ennek a 16%-os SZJA-nak.
2013. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én nem a kormánypárt, polgármester alapján választok lakóhelyet.

Nekem mindegy ki nyer, én költözök.

2014-ben valószínű Budapestre, aztán majd meglátom :)

2013. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Kulfoldon Tirolba vagyok egy szallodaban recepcios ingyen szallas,ingyen ellatas..havi 1600 euro netto...ezek utan lehet merlegelni!!!!! Majd haotthon nem lesz ez a szethuzas es kicsit jobbak lesznek a feltetelek vallalok munkat otthon de amig a fidesz van hatalmon ez biztosan nem fog bekovetkezni...
2013. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Még egyetemre járok, beszélek angolul és németül és pont jövőre fogok végezni. Nem biztos, hogy sikerül, de mindenesetre megpróbálok kiköltözni Ausztriába.


Én tudom, hogy a Fidesz fog nyerni, de már nem érdekel. Igazából már teljesen belefásultam ebbe az országba; nem csak a pénz, hanem az egész közhangulat miatt. Elegem lett a sok buta, gáncsoskodó, egymással kitoló emberből. Meg a sok hülye pártból, amiből mind egy kaptafára készül(t).

2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Alap..mármint ösztöndíjjal kimenni és ott maradni ez az alapvető terv, valszleg Angliában, anyanyelvi szinten beszélem a nyelvet, tehát az megy, aztán, ahogy tanulok, majd kiderül még. Azért, persze voksolok a baloldalra, de Fidesz fog nyerni.
2013. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
le lehet pontozni..fideszesek,szavazzatok az Orbanra es menjetek neki dolgozni 75ezer ft-ert (y) gratulalok!
2013. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

"le lehet pontozni..fideszesek,szavazzatok az Orbanra es menjetek neki dolgozni 75ezer ft-ert (y) gratulalok!"


Kevesled? Az MSZP rendszerben 22 ezer ft elég volt?

A szakképzettséget nem igénylő közterületi munkák szerintem remek megoldása a közmunkaprogram. Érted...

Vagy akkor biztosíts ezeknek az embereknek állást amiből szerinted már meg lehet élni.

Szavazzanak a baloldalra az idióták...

2013. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Amelyik kutya ugat, az nem harap."


Ahha, Hitlerről hallottál már? XD

2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

""le lehet pontozni..fideszesek,szavazzatok az Orbanra es menjetek neki dolgozni 75ezer ft-ert (y) gratulalok!"


Kevesled? Az MSZP rendszerben 22 ezer ft elég volt?"


És ismét előjött a téma, hogy aki nem fideszes, az csakis mocskos, szoci MSZP-s lehet és különben is imádja Gyurcsányt meg emútnyócév... :D

2013. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"És ismét előjött a téma, hogy aki nem fideszes, az csakis mocskos, szoci MSZP-s lehet és különben is imádja Gyurcsányt meg emútnyócév... :D"


Azon nem változtat, hogy ez több, mint amit ilyen emberek a munkájukért a szocializmus óta kaphattak. Tehát? 22 ezerből jobb élni, mint 78ból?

2013. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!