Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Fidesz nyer,...

Ha 2014-ben a Fidesz nyer, elköltözöl?

Figyelt kérdés
A szüleim ezt mondogatják, máskor meg azt hogy ,,Jaj dehogy költözünk el,járd ki itt az egyetemet.(!!)Apa inkább hangoztatja a költözést,anya az ellenkezőjét.Mennyire vehető biztosra?
2013. aug. 14. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ismerősi körben sokan hangoztatják, de nem mindenki lépi meg. Én is hangoztattam kb 2 évig, aztán amikor tavaly megléptem, akkor mindenki csodálkozott, hogy de tényleg mentek, jé, tényleg elindultok?


Úgyhogy ne tőlünk várd a választ, hogy ti mentek-e külföldre.

2013. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ha van lóvétok akkor nincs akadálya a költözésnek, én hova költözzek? van egy 27milliós házam, nyelvet egyáltalán nem tudok, munkahelyem is csak gyári meló 95ezerért ha eladnám a házamat se tudnék messzire menni max valami kis sváb faluba ahol meg szintén nincs élet csak a vendéglátásból


Engem nem érdekel a politika, jelenleg stabilan élek, tudok tervezni a holnapra, következő hónapra, nekem ennyi elég hogy ne meneküljek el, szingli vagyok ugyan de úgy érzem ha emiatt elmennék akkor csak kib*sznék magammal hisz a bizonytalanságba vágnék bele

Nem szoktam szavazni se senkire, engem nem izgat

35/F

2013. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van annyi tartalékunk hogy elmenjünk.

2013. aug. 14. 17:35
 5/27 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2013. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hova költöznél?
2013. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja költöztem ki SZLOVÁKIÁBA. Szörnyű ami ma Magyarországon zajlik. Itt a tóthoknál legalább lehet csinálni vállalkozást tisztán. Válság sem érződik már.
2013. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
11%
100%, hogy Orbán nyer...szerintem nyugodtan pakolhatok is ha ezen függ a dolog..a baloldalnak csekély esélye sincs, összefogás nélkül még a Jobbik is megveri őket, nem, hogy a Fidesz...
2013. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

18:00!


Nem érződik a válság sem ott?


Ha az euró előtt mentél volna ki akkor nem ezt mondanád kicsi fiam ;)

2013. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy van annyi tartalékotok?

Last minute fapados repülőjegy Londonba Párizsba Amsterdamba Berlinbe Dortmundba Münchenbe Zürichbe 7.9 ezer forint körüli összeg per fő lehet indulni. 50 ezer elég ellakni amíg találsz állást.


Hogyan találhatsz állást gyorsan? Szaktudás, tapasztalat, nyelvismeret.

Na ezért jár a szája az embereknek.

És akkor ezek még csak a "tutielmegyekebbőlakvaországból".


A Fidesz miatt? Személyes véleményem, hogy tuti nyer, nincs alternatívája, senkinek sincs merőben változtatni szándékozó politikája, csak, hogy mindenki progresszív adózást akar valamilyen formában, a Fidesz pedig később a 16%-os SZJA-t 10%-ra csökkentené.

Bármennyire is tagadva van, az a réteg a társadalomban amelyik az értelmiségi tanult középosztály, főleg ha gyereke is van nagyon jól járt a Fidesszel és hülye lenne másra szavazni.


Az MSZP programja szinte semmiben nem különbözik a Fideszétől, és a legnagyobb szenzációnak az tartja magában, hogy ők bizony csuda leváltják a Fideszt ha rájuk szavazol. Akinek attól vannak rémálmai, hogy Orbán Viktor királlyá koronáztatja magát akkor ez az ő pártja.


A DK-nak, hogy többkulcsos adó a csóróknak 0% a többi meg fizesse nekik is, mert nehogy már.

Gyurcsány tavaly beköltözött Miskolcra valami gyurcsányistához, hogy milyen is a panelélet, és akkor azt ő hűdetudja szavazattok rá, proletárok egyesüljetek. Nagyon remélem, hogy Gyurcsány Ferenc ennél okosabb és az egész programját csak viccnek szánja, mivel a választásokon semmi esélye. Főleg, hogy az öszödi beszédben ő maga fejtette ki, hogy ezt így nem lehet csinálni, hogy senki nem izet be semmit de ingyen van minden és olyan minőségben, hogy a királyok is állami orvoshoz mennek és tömegközlekedést használnak.

Az ellenzéki tevékenység is kimerül abban, hogy pörgetik a trafikmutyit.

El nem tudom képzelni, hogy milyen tanulatlan ember képes a DK-ra szavazni, hiszen Gyurcsány Ferenc a saját gazdasági elveit szembeköpve magához öleli híveit és reménykedik, hogy bejut a parlamentbe és élhet az adófizetők pénzén.


A Jobbiktól tetszik az az elképzelés, hogy a családi vállalkozások áfáját eltörlik, de mit jelent az, hogy családi vállalkozás? Apám KFT-jénél dolgozik az egész család, ami egy ipari elektronikai dolgokkal foglalkozó szolgáltató és kereskedelmi kft, kisvállalkozás, épp hogy magát eltartja egyáltalán nem dőzsölünk, és az évi bevételünk nem hogy nem haladja meg a 6 milliót, de meg sem közelíti, viszont mintha a Jobbiks szerint inkább csak az lenne családi vállalkozás, hogy valaki a földet túrja.

Viszont aki kivonul a Holokauszt megemlékezésről, üzletet csinál a rasszizmusból és antiszemitizmusból az az én szavazatomat biztos, hogy nem kapja meg.


Szóval szerintem aki azért megy el az országból, mert nyer a Fidesz 2014ben is, annak felesleges várnia, tapasztalja csak meg hamar, hogy külföldön sincs ingyen ebéd.

2013. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!